سرویس سیاسی | کد خبر: 31076
تاریخ انتشار: 1397/08/26 - 09:34:01

امام‌جمعه موقت بجنورد:

قوه قضاییه به برخورد با مفسدان اقتصادی ادامه دهد

امام‌جمعه موقت بجنورد با اشاره به اعدام اخیر اخلالگران اقتصادی گفت: قوه قضاییه به برخورد با مفسدان اقتصادی ادامه دهد.
قوه قضاییه به برخورد با مفسدان اقتصادی ادامه دهد,

حجت الاسلام رضا نوری در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته بجنورد به اعدام دو تن از مفسدان اقتصادی اشاره کرد و افزود: آنها میلیاردها دلار از منابع این ملت را به خارج از کشور منتقل و مشکلات اقتصادی ایجاد کردند.

امام جمعه موقت بجنورد گفت: قوه قضائیه باید برخورد و اعدام مفسدان اقتصادی را که آرامش روحی و روانی جامعه را بر هم زده اند، ادامه دهد تا مشکلات اقتصادی برچیده شود.

نوری با اشاره به تلاش‌های دشمنان و شیاطین برای ایجاد اختلاف در میان مسلمین اظهار کرد: این اختلاف‌افکنی‌ها از سوی شیطان برای دور کردن مسلمانان از ایمان و دین آنهاست و در پس این تفرقه ایجاد فتنه می‌کنند.

وی به زورگویی نظام استکباری در یمن و فلسطین و امثال آنها اشاره کرد و اظهار داشت: گوش دنیا به اقدامات جهانخواران کر شده و صدای ناله کودکان و دختران یمن را که با گلوله یا از روی گرسنگی می‌میرند، نمی‌شنود.

حجت الاسلام نوری یادآور شد: کشورهای زورگو سلاح های شیمیایی خود را به عربستان جیره خوار می دهند تا مسلمانان جهان را قتل عام کند.

وی با تأکید بر اینکه باید جهان اسلام به خودش بیاید و وحشی‌گری بی اندازه نظام استکباری را ببیند، اظهار داشت: ما باید به خودمان متکی باشیم زیرا که نظام استکباری قابل اعتماد نبوده و نیست و نخواهد بود.

امام‌جمعه موقت بجنورد هفته وحدت را زمان مناسب برای بازگشت کشورهای اسلامی به قرآن پیامبر و خانه خدا و حب اهل‌بیت دانست و ادامه داد: جنگ عربستان و یمن و ۵۵۰ هزار کشته در کشور یمن و نابودی این کشور و همچنین ایجاد رنج گرسنگی ازجمله اقدامات دشمن برای عقب نگه‌داشتن امت اسلامی است.

نوری با تأکید بر اینکه باید تفرقه‌ها را کنار گذاشته و تبدیل به ید واحد شد، افزود: ۵۸ کشور اسلامی اگر با یکدیگر وحدت داشته باشند می‌توانند تحریم‌ها را از بین ببرند و خنثی کنند و می‌توانند زمینه و بستری برای ظهور منجی بشریت فراهم سازند.

نوری در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به آزادسازی سوسنگرد با فرمان مستقیم حضرت امام گفت: یکی از خیانت‌های بنی‌صدر در ابتدای صدر انقلاب عدم اجازه به ارتش برای ورود به سوسنگرد و آزادسازی آن شهر بود که رهبری به‌عنوان نماینده امام در دوران جنگ با تلاش‌های خود توانست دستور مستقیم امام را برای این آزادسازی بگیرد و نیروهای شهید چمران نیز با کمک به ارتش توانستند سوسنگرد را آزاد کنند.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.