سرویس اقتصادی | کد خبر: 31077
تاریخ انتشار: 1397/08/26 - 09:35:29

بیش از ۲۲۸ تن گوشت منجمد قرمز در بازار عرضه شد

سرپرست اداره تنظیم بازار سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: در راستای تنظیم محصولات پروتئینی استان، از اول مرداد ماه امسال تاکنون ۲۲۸ تن گوشت منجمد قرمز به بازار تزریق شده است.
بیش از ۲۲۸ تن گوشت منجمد قرمز در بازار عرضه شد,

احمد پورکاظم در گفت و گو با اتفاقیه با بیان اینکه بخش زیادی از نیاز ماه محرم و صفر نیز از همین محل تامین و توزیع شده است، عنوان کرد: در چند روز گذشته با مصوبه کارگروه تنظیم بازار استان ۲۵ تن گوشت منجمد در سطح شهرستان‌های استان جهت مصرف خانوار توزیع شده و در ادامه همین برنامه ریزی و براساس مصوبه روز پنجشنبه 24 آبان ماه کارگروه تنظیم بازار استان هم مقرر شد 30 تن گوشت منجمد قرمز در سطح استان توزیع شود.

پورکاظم افزود: همچنین در راستای تامین بازار گوشت استان در حال حاضر برنامه ریزی جذب 60 تن گوشت قرمز منجمد برای تزریق به بازار محصولات پروتئینی استان توسط مباشران بخش خصوصی در دستور کار است.

وی در خصوص سهمیه هر یک از شهرستان‌ها نیز گفت: با توجه به جمعیت هر یک از شهرستان‌ها جدول توزیع گوشت هر یک از شهرستان‌ها تنظیم و توسط مباشرین توزیع شهرستانی و با نظارت و استقرار بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت توزیع انجام خواهد شد.

سرپرست اداره تنظیم بازار سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: قیمت هر کیلوگرم ران گوشت قرمز منجمد ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت هر کیلوگرم سردست 28 هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.

پورکاظم تأکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده گوشت منجمد به غیر از قیمت‌های اعلامی موضوع را در اسرع وقت به همکاران ما در اداره نظارت و بازرسی از طریق تلفن 124 اطلاع دهند تا برخورد لازم با متخلفین صورت گیرد.

انتهای خبر/آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.