سرویس سیاسی | کد خبر: 31097
تاریخ انتشار: 1397/08/27 - 09:35:13

فرماندار جاجرم:

مردم ولی نعمت ما هستند

فرماندار جاجرم در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان گفت: مردم ولی نعمت ما هستند و ما هرچه داریم از این مردم داریم و خدمت به آنها وظیفه ماست.
مردم ولی نعمت ما هستند,

رضا آذری افزود: مردم ما همیشه در صحنه بوده‌اند و در پیچ‌های حساس انقلاب نظام را یاری کرده و پشتیبان انقلاب و نظام بوده و در وسط میدان حضور دارند. ما مسولان وظیفه داریم با عملکرد خود آنها را نسبت به آینده انقلاب امیدوار کنیم و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات آنها انجام دهیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اکنون که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و دشمن ما را به جنگ اقتصادی کشانده است؛ همچون دفاع مقدس باید در وسط میدان باشیم و با آمادگی کامل قدامات خود به جنگ اقتصادی برویم تا همانند گذشته پیروز شویم.

وی در ادامه خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان گفتند: متاسفانه گاهی مشاهده می‌گردد مدیران از پاسخگویی به خبرنگاران و رسانه‌ها خودداری می‌کنند که این اصلاً زیبنده نیست و مدیران می‌توانند با استفاده از ظرفیت بسیار مهم و تأثیرگذار رسانه‌ها و خدمات نظام و دولت را از به مردم اطلاع‌رسانی کنند.

مقام عالی دولت در شهرستان جاجرم در ادامه گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی تکریم ارباب رجوع را در دستور کار قرار دهند و با برپایی میز خدمت مشکلات مردم را بررسی و مطالبات آنها را پیگیری کنند و قانون حقوق شهروندی رعایت گردد.

وی افزود: در همین راستا مقرر شد در هر جلسه شورای اداری سه تن از مدیران دستگاه‌ها به ارایه گزارش عملکرد آن دستگاه بپردازند تا روند خدمت رسانی به مردم بررسی گردد.

آذری در ادامه گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی تنها به بودجه‌های شهرستانی و استانی اکتفا نکنند و با رایزنی به دنبال جذبه بودجه‌های ملی باشند تا پروژه‌های در دست احداث شهرستان به بهره‌برداری برسد.

وی تصریح کرد: در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی که از تأکیدات مقام معظم رهبری و رییس جمهور محترم نیز هست، باید با برنامه‌ریزی و نگاه پیشگیرانه حرکت کنیم.

مسئولان خادم مردم هستند

امام جمعه جاجرم نیز در این جلسه گفت: مسئولان خادمین مردم هستند و باید همه توان خود را جهت خدمت به مردم به کار گیرند.

حجت الاسلام سید محمد موسوی گفت: مسئولان در این برهه حساس باید نظارت بیشتر و دقیق‌تری بر بازار داشته باشند تا امنیت روانی مردم فراهم گردد و دست سود‌جویان از بازار کوتاه گردد و اداره تعزیرات حکومتی در این بین نقش مهمی را ایفا می‌کند.

وی در ادامه گفت: متأسفانه دید مسئولان استان به شهرستان جاجرم دید خوبی نیست و به مانند یک فرزند ناتنی است که از مسئولان استانی درخواست داریم به این مقوله توجه ویژه داشته باشند.

حجت الاسلام موسوی افزود: در بررسی‌های انجام شده در حوزه راه آهن مشخص گردیده که راه آهن گرگان، بجنورد، مشهد جزو اولویت‌های دولت نیست و مطمئناً این طرح تا سال‌ها نیز اجرایی نخواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: ایستگاه راه آهن جاجرم سریع‌ترین و به صرفه‌ترین مسیر برای اتصال مرکز استان به راه آهن سراسری است که 40 کیلومتر از آن نیز اجرا گردیده که از مقامات مسئول در این زمینه می‌خواهیم این امر مهم را مورد بررسی قرار دهند.

در این جلسه معصومه حسین نیا تنها به عنوان سرپرست اداره بهزیستی شهرستان جاجرم معرفی گردید.

در پایان جلسه شورای اداری نیز توسط فرماندار از خانواده شهید علیرضا کهنسال تقدیر به عمل آمد.

انتهای خبر/حسینی

 

 

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.