سرویس اقتصادی | کد خبر: 31098
تاریخ انتشار: 1397/08/27 - 09:36:42

۳۰ تن گوشت منجمد قرمز در بازار بجنورد توزیع می‌شود

سرپرست تنظیم بازار سازمان صمت خراسان شمالی از آغاز توزیع ۳۰ تن گوشت منجمد قرمز در بازار خبر داد.
۳۰ تن گوشت منجمد قرمز در بازار بجنورد توزیع می‌شود,

احمد پورکاظم در به تسنیم اظهار داشت: در راستای تنظیم محصولات پروتئینی استان از اول مرداد ماه سال جاری تاکنون 228 تن گوشت منجمد قرمز به بازار تزریق شده است که بخش اعظمی از نیاز ماه محرم و صفر نیز از همین محل تأمین و توزیع شد.

وی از مصوبه جدید کارگروه تنظیم بازار استان خبرداد و افزود: در چند روز گذشته با مصوبه کارگروه تنظیم بازار استان 25 تن گوشت منجمد در سطح شهرستان‌ها استان جهت مصرف خانوار توزیع شده و در ادامه همین برنامه‌ریزی و براساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار استان هم مقرر شد 30 تن گوشت منجمد قرمز در سطح استان توزیع گردد.

پورکاظم همکاری بخش خصوصی را یکی از عوامل مهم در تنظیم بازار محصولات پروتئینی دانست و تصریح کرد: در راستای تامین بازار گوشت استان در حال حاضر برنامه‌ریزی جذب 60 تن گوشت قرمز منجمد برای تزریق به بازار محصولات پروتئینی استان توسط مباشرین بخش خصوصی در دست اقدام است.

سرپرست تنظیم بازار سازمان صمت در ادامه خاطرنشان کرد: در خصوص سهمیه هر یک از شهرستان‌ها نیز با توجه به جمعیت هر یک از آن‌ها جدول توزیع گوشت تنظیم و توسط مباشرین توزیع شهرستانی و با نظارت و استقرار بازرسان سازمان صنعت٬ معدن و تجارت توزیع انجام می‌شود.

وی در خصوص قیمت مصوب گوشت‌ها منجمد در بازار افزود: قیمت هر کیلوگرم ران گوشت قرمز منجمد 29 هزار و 500 تومان و قیمت هر کیلوگرم سردست و 28 هزار و 500 تومان است.

انتهای خبر/

 

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.