سرویس ورزشی | کد خبر: 31113
تاریخ انتشار: 1397/08/27 - 11:46:36

کشتی گیران خراسان شمالی درراه المپیاد استعدادهای برتر کشور

210 آزادکار و فرنگی کار خراسان شمالی در رده سنی نوگلان و نونهالان برای حضور در رقابت‌های استعدادهای برتر ورزشی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
کشتی گیران خراسان شمالی درراه المپیاد استعدادهای برتر کشور,

رئیس هیات کشتی خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در رقابت‌های تیمی در رشته‌فرنگی اسفراین و در رشته آزاد، بجنورد در جایگاه نخست ایستاد.

عیسی پور نادری بابیان اینکه المپیاد استعدادهای برتر کشتی از 7 تا 9 آذرماه پیگیری می‌شود تصریح کرد: مسابقات کشتی آزاد در قزوین و کشتی فرنگی در بیرجند برگزار می‌شود.

به گفته پور نادری مسابقات انتخابی به‌منظور اعزام 24 کشتی‌گیر برتر این استان در 2 رشته آزاد و فرنگی برای اعزام به مسابقات استعدادهای برتر ورزشی کشور انجام شد.

پور نادری بابیان نتایج این دیدارها در رشته‌فرنگی افزود: در وزن 35 کیلوگرم محمدمهدی مجیدی، 38 کیلوگرم امیرمحمد سنگ سفیدی و 41 کیلوگرم امیرحسین رضایی در جایگاه نخست ایستادند..

وی افزود: در وزن 44 کیلوگرم نیز محمدامین روشنی، 48 کیلوگرم غلامرضا سعادتی، 52 کیلوگرم مجید محمدیاران، 57 کیلوگرم محمد احمد نیا، 62 کیلوگرم حسن آزموده، 68 کیلوگرم محمدعلی افراز، 75 کیلوگرم رضا محرابی، 85 کیلوگرم امیرمحمد محمد پور و در 100 کیلوگرم محمد نیکخو مقام‌های اول را کسب کردند.

وی به نتایج آزادکاران اشاره و اظهار داشت: سیدامین اسدزاده در وزن 38 کیلوگرم، محمدمهدی بای محمدی در 38 کیلوگرم، جواد آقاخانی در 41 کیلوگرم، علی نجفی در 44 کیلوگرم، سید حسین عفتی در 48 کیلوگرم و حسین قدیمی در 52 کیلوگرم عنوان نخست این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: پوریا محمدنیا در 57 کیلوگرم، مهدی فولادی مقدم در 62 کیلوگرم، متین فیروزیان در 68 کیلوگرم، رسول ایزانلو در 75 کیلوگرم، امیر حیدری در 85 کیلوگرم و امین حیدری نیز در 100 کیلوگرم صاحب عناوین برتر شدند.

انتهای خبر/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.