سرویس سیاسی | کد خبر: 31121
تاریخ انتشار: 1397/08/28 - 09:53:14

مدیر کل صدا و سیمای استان خراسان شمالی:

کسی حق ندارد در شهر و استان ما به مردم دروغ بگوید

مدیر کل صدا و سیمای استان خراسان شمالی گفت: در شهر و استانی که بنده به عنوان نماینده افکار عمومی مدیریت صداوسیما را برعهده دارم و نماینده افکار عمومی هستم، کسی حق ندارد به مردم دروغ بگوید.
کسی حق ندارد در شهر و استان ما به مردم دروغ بگوید,

حمید قربانی جم روز گذشته در شصت و پنجمین جلسه علنی شورای شهر بجنورد در واکنش به اتفاق‌های رخ داده در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل پست استان گفت: چرا روز شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل پست هیچ مسئولی نسبت به دروغی که در خصوص اشتباه تایپی نام مدیرکل پست گفته شد واکنش نشان نداد؟

اظهار کرد: با وجود اینکه 30 بنر در سالن نصب شده بود و جمع زیادی حضور داشتند، در اقدامی که توهین به شعور مردم بود بیان شد اشتباه تایپی در نام مدیر کل پست استان رخ داده است و افراد حاضر به جای اعتراض تشویق هم کردند.

قربانی جم خاطرنشان کرد: تنها دوربینی که مراسم را ضبط کرد دوربین صداوسیما بود و من اجازه ندادم تا زمان رسیدن این اتفاق به گوش مدیرعامل پست کشور پخش آن متوقف شود لذا این مراسم در چند نوبت بازپخش شد.

قبل از صحبت‌های حمید قربانی جم، اعضای شورای شهر سؤالات و انتقاداتی را نسبت به صداوسیما بیان کردند که قربانی جم در پاسخ بیان کرد: شما اکنون به عنوان پارلمان محلی چه برنامه ریزی تدوین شده‌ای در مواجهه با رسانه ملی دارید؟

وی افزود: چرا به رادیو و تلویزیون سر نمی‌زنید و نظرات و صحبت‌های خود را نسبت به عملکرد این رسانه بیان نمی‌کنید؟ در مدت 13ماهی که در این استان حضور دارم هیچ یک از اعضای شورا مراجعه و نظری در مورد عملکرد صداوسیما نداشته‌اند در صورتی که این ارتباطات است که حرف اول را می‌زند.

قربانی جم در ادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: به عنوان مثال وقتی برنامه گود ورزش به صورت زنده پخش می‌شود آقای دلیریان باید نخستین فردی باشد که نظر خود را نسبت به این برنامه بیان می‌کند.

وی افزود: برنامه شکرپنیر چهار ماه است که از بش قارداش پخش می‌شود اما کدام یک از اعضای شهرداری و شورای شهر نظر خود را در خصوص این برنامه بیان کرده‌اند؟

مدیرکل صداوسیمای استان با بیان اینکه با وجود دو بار دعوت از شهردار بجنورد به برنامه تلویزیون وی به دعوت پاسخ نداده و حضور نیافته است تصریح کرد: من در جدی‌ترین جلسات استان گلایه خود را از شهرداری و شورای شهر کرده‌ام و بیان کرده‌ام که سی دی کاملی از مشکلات ساکنان سکونتگاه‌های غیررسمی (حواشی شهر) در دست دارم.

وی افزود: در همان جلسه رئیس دادگستری از من خواست تا سی دی را در اختیار وی قرار دهم تا از کسانی که رسیدگی مناسبی نداشته‌اند علت را جویا شود.

قربانی جم خاطرنشان کرد: حضور نیافتن شهردار را می‌توانم در سطح ملی پیگیری کنم.

مدیرکل صداوسیمای استان بیان کرد: شهرداری‌ها و شورای شهر استان‌های دیگر با حمایت مالی به ساخت تله فیلم به صداوسیما کمک می‌کنند و این در حالی است که توقعات مسئولان ما در سمت مشابه یک سویه است.

انتهای خبر/طهماسبی


نظرات شما
بجنوردی | 1397/08/28
0
0
افرین به رییس صدا و سیما البته چی عجب اتفاقیه جرات و شهامت و جسارت کرد نقد مدیری را بر علیه شورا و شهردار ثبت کند. تعجب داره والا.
نام :
ایمیل
نظر
به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.