سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 31127
تاریخ انتشار: 1397/08/28 - 11:13:21

فرماندهی مقاومت بسیج اسفراین عنوان کرد:

اجرای بیش از200 برنامه در هفته بسیج

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین در نشستی با اصحاب رسانه و خبرنگاران، از اجرای 200 برنامه ویژه هفته بسیج توسط این ناحیه مقاومت خبر داد.

سرهنگ پاسدار مهدی الهی راد گفت: خدمت رسانی گروه‌های جهادی در قالب 8 تیم عمرانی، فرهنگی، آموزشی از مهمترین برنامه‌های هفته بسیج است.

وی تصریح کرد: اجرای برنامه میز خدمت با اعزام یک تیم پزشکی به همراه ویزیت رایگان  جهت محرومیت زدایی در مناطق محروم انجام خواهد گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسفراین در بیان دیگر برنامه‌های هفته بسیج در اسفراین گفت: دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی و عطر افشانی مزارشهدا، حضور اقشار مختلف بسیج در نمازجمعه با محوریت حمایت از مردم مظلوم یمن و اجتماع پنج هزار نفری بسیجیان بخشی از این برنامه‌ها است.

الهی راد ضمن بیان فعالیت‌های انجام شده بسیج در سال 97گفت: طرح‌های اشتغال‌زا در سال جاری با اعتباری بالغ بر دویست و پنجاه میلیون تومان جهت ایجاد مشاغل خرد به متقاضیان واگذار شده است که ایجاد بازارچه اقتصاد مقاومتی از جمله این اقدام‌ها است. انجام پروژه‌های مشترک با جهاد کشاورزی و آستان قدس همچون لایروبی دو قنات در جهت خدمت رسانی به مردم انجام شده است و همچنین از جمله پروژهای عمرانی که در هفته بسیج ساخت آن آغاز خواهد شد، درمانگاه شهید عاقبتی با اعتباری بالغ بر 250 میلیون ریال است.

الهی راد در پایان ضمن تشکر از مساعدت‌ها و تلاش‌های اصحاب رسانه در این شهرستان بیان کرد: در هفته بسیج شاهد تشکیل قشر بسیج رسانه خواهیم بود که امیدواریم با تشکیل هیأت اندیشه‌ورز، شاهد حضور پررنگ رسانه در خدمت به مردم باشیم.

انتهای خبر/اسفراین


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.