سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 31428
تاریخ انتشار: 1397/09/27 - 09:32:56

زمان توزیع مرحله دوم بسته‌های حمایتی مشخص نیست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از مشخص نبودن توزیع مرحله دوم بسته‌های حمایتی به دلیل نبود بانک اطلاعاتی دقیق خبر داد.
زمان توزیع مرحله دوم بسته‌های حمایتی مشخص نیست,

حسن نوری به تسنیم اظهار کرد: با عنایت به بالا بودن تورم در سطح کشور، دولت سعی کرد با حمایت از سفره نیازمندان مُسکن‌هایی را به سطح جامعه تزریق کند که در مرحله اول آن 57000 خانوار تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد که بانک اطلاعاتی جامعی از آن‌ها داشتیم از این بسته‌های حمایتی برخوردار شدند.

نوری با تأکید بر اینکه نیازی به عجله و ازدحام در فروشگاه‌ها نیست٬ تصریح کرد: از 20 آبان شارژ کارت‌ها شروع شده است و افراد می‌توانند با مراجعه به 70 فروشگاه سطح استان اجناس را خریداری کنند.

نوری در خصوص مرحله دوم توزیع این بسته‌های حمایتی گفت: مراحل بعدی توزیع بسته‌های حمایتی به ایثارگران، کلیه حقوق بگیران زیر 3 میلیون تومان، کارگران دارای بیمه، قالی بافان و همه اقشار کم برخوردار جامعه تعلق می‌گیرد و جای هیچ نگرانی برای مردم نیست.

وی با بیان علت تأخیر مرحله دوم بسته‌های حمایتی گفت: به علت عدم دستیابی به بانک اطلاعاتی دقیق شروع مرحله دوم قدری به تأخیر خورده است. در این مرحله ضریب خطا به حداقل می‌رسد.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.