سرویس سیاسی | کد خبر: 31453
تاریخ انتشار: 1397/09/28 - 10:10:09

انتقاد نماینده ولی‌فقیه در استان از انباشت نقدینگی و مشکلات معیشتی مردم

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد با انتقاد از وضعیت معیشتی مردم، گفت: انباشت نقدینگی مشکلات تورم و معیشت را به وجود آورده است.
انتقاد نماینده ولی‌فقیه در استان از انباشت نقدینگی و مشکلات معیشتی مردم,

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در شورای اداری استان افزود: باور کردن مردم و دین و انقلاب بسیار مهم است. دوران برخوردهای خام و بدون فکر گذشته است. باید در همه امور با بصیرت و آگاهی وارد شویم. باید در ابتدای همه کارها نتایج آن را سنجش کنیم و در راه اجرایی کردن آن نیز محکم بایستیم. کارهای مسئولان باید بسترساز تمدن اسلامی و ایرانی باشد.

وی با اشاره به انتخاب استاندار جدید خراسان شمالی، تصریح کرد: استاندار جدید اهداف بلند و خوبی دارند و باید در این مسیر انقلابی و جهادی حرکت کنیم. باید همه مدیران استان به استاندار جدید کمک کنند تا در دوران باقی‌مانده دولت به اهداف در نظر گرفته شده در سفر رهبری محقق شود.

امام جمعه بجنورد در پایان با انتقاد از وضعیت معیشتی مردم گفت: تورم و آشفتگی بازار که حاصل نقدینگی است کمر مردم را شکسته است. باید بخش خصوصی درگیر و دارهای اداری گیر نکنند و مسیر توسعه استان لنگ می‌ماند. باید نقدینگی از بانک‌ها خارج شده و به تولید بیاید.
 

انتهای خبر/ تسنیم


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.