سرویس ورزشی | کد خبر: 31603
تاریخ انتشار: 1397/10/17 - 09:29:09

جایگاه نخست آموزش پرورش استان در رقابت‌های ورزشی کارکنان ادارات

تیم آموزش و پرورش خراسان شمالی در رقابت‌های کارکنان ادارات استان توانست رتبه نخست رقابت‌های تیمی تنیس روی میز بانوان و آقایان و والیبال آقایان را به خود اختصاص دهد.
جایگاه نخست آموزش پرورش استان در رقابت‌های ورزشی کارکنان ادارات,

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: در رقابت‌های تنیس روی میز کارکنان ادارات استان تیم آموزش و پرورش در جایگاه نخست ایستاد. در این مسابقات ۱۲ تیم از ادارات استان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

حسن لنگری اظهار کرد: مهدی جمشیدی، رامین خاکشور، محمود فرخنده و حبیب یزدانی اعضای تیم آموزش و پرورش استان را تشکیل دادند و علیرضا ایزی و میثم سیدی مربیگری و سرپرستی تیم را بر عهده داشتند.

لنگری از جواز حضور تیم تنیس روی میز آموزش و پرورش استان به رقابت‌های قهرمانی کشور خبر داد.

به گفته وی عمده تمرینات اعضای تیم انفرادی انجام شده و بازیکنان سطح آمادگی بالایی داشتند.

وی به دیدارها نیز اشاره کرد و افزود: در مرحله گروهی ۳ بازی با تیم بانک ملی، استانداری و بنیاد مسکن انجام شد که در تمامی دیدارها تیم آموزش و پرورش ۳ بر صفر بر حریفان خود غلبه کرد، در مرحله حذفی نیز با آموزش و پرورش اسفراین به رقابت پرداخته و ۳ بر صفر حریف را مغِلوب و تیم امور مالیاتی و دانشگاه را نیز از پیش رو برداشتیم و به جایگاه نخست در بین ادارات استان دست یافتیم.

وی از قهرمانی تیم تنیس روی میز بانوان آموزش و پرورش در رقابت‌های کارکنان ادارات استان خبر داد.

به گفته وی در این رقابت‌ها نیز ۹ ارگان از ادارات استان شرکت کردند و با نتیجه ۳ بر صفر تیم‌های بهزیستی و استانداری را مغلوب کرده و سهمیه اعزام به رقابت‌های کشوری به تیم تنیس روی میز بانوان آموزش و پرورش رسید.

وی افزود: فاطمه جمالی، اعظم قلی زاده، جمیله وکیلی و تکتم محموی اعضای تیم آموزش و پرورش را تشکیل دادند و زهره مهیمنی نیز مربیگری این تیم را بر عهده داشت.

به گفته لنگری تیم فوتسال آموزش و پرورش نیز به عنوان نایب قهرمانی در بین ادارات استان بسنده کرد.

انتهای خبر/ وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.