سرویس سیاسی | کد خبر: 31616
تاریخ انتشار: 1397/10/18 - 09:26:27

استاندار خراسان شمالی با اشاره به عجله داشتن بر تدوین و رونمایی از سند توسعه است

شتاب‌زدگی اثر منفی بر محتوا ندارد

استاندار خراسان شمالی با اشاره به عجله داشتن بر تدوین و رونمایی از سند توسعه استان گفت: این شتاب‌زدگی تأثیر منفی بر محتوا این سند ندارد.
شتاب‌زدگی اثر منفی بر محتوا ندارد,

محمدعلی شجاعی با اشاره به تسریع در خصوص موضوع سند توسعه استان اظهار کرد: در حال کار بر روی سند هستیم و پیش‌نویس آن به مجموعه‌های دولتی و بخش خصوصی جهت ارائه نظر داده‌شده است.

وی همچنین از عجله در رونمایی و ایجاد خروجی در این طرح خبر داد و گفت: نمی‌گذاریم که این شتاب‌زدگی و عجله اثری بر محتوای سند توسعه در هنگام ارائه خروجی داشته باشد.

استاندار خراسان شمالی همچنین سند توسعه استان را در همه بخش‌ها توصیف کرد و افزود: این سند می‌تواند مسیرهایی ازجمله برای موضوعات پژوهشی یا تغییر کاربری‌ها و سایر موارد تعیین کند تا در همان راه حرکت شود.

وی ادامه داد: امیدواریم با ایجاد و اجرای سند توسعه خراسان شمالی در آینده دچار مشکلات کمتری باشیم.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی همچنین خطاب به مدیران استان، به فارس گفت: ارائه خدمات به مردم استان باید استانی باشد و محدود به چند شهر خاص در استان نشود بلکه روستاها و دهستان‌ها نیز از خدمات مدیران و دستگاه‌ها باید بهره‌مند شوند.

وی با تأکید بر لزوم وجود خروجی در کارها و طرح‌ها ادامه داد: صنایع بزرگ و کشاورزی در استان وجود دارد اما صنایع پایین‌دستی و تبدیلی ایجاد نشده که باید پژوهش‌ها در راستای حل نداشته ها استان انجام شود.

شجاعی با تأکید بر رفع مشکلات بانوان استان نیز گفت: نداشته ها و مشکلات بانوان در روستاها باید شناخته شود و برای رفع آنها اقدامات لازم مدنظر قرار گیرد.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.