سرویس اجتماعی | کد خبر: 31620
تاریخ انتشار: 1397/10/18 - 10:17:30

اجرای طرح پارکبان بجنورد در صورت عدم رفع ایرادات متوقف می‌شود

رئیس پلیس راهور خراسان شمالی گفت: اجرای طرح پارکبان در بجنورد در صورت عدم رفع ایرادات متوقف می‌شود.
اجرای طرح پارکبان بجنورد در صورت عدم رفع ایرادات متوقف می‌شود,

سرهنگ رحمان اسپیدکار به تسنیم اظهار کرد: شرکتی که در راستای اجرای طرح پارکبان در مرکز استان فعالیت می‌کند، با شهرداری قرارداد منعقد کرده و تحت نظر این سازمان انجام وظیفه می‌کند.

وی با توضیحات تکمیلی در این خصوص افزود: برابر ماده 15 قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی، این طرح از ساعت 7 الی 21 قابلیت اجرا داشته به طوری که 30 دقیقه ابتدایی پارک خودرو رایگان است. ضمن اینکه مأمور اجرای طرح پارکبان در خیابان هیچ‌گونه قبضی جهت جریمه نداشته و حق جریمه هم ندارد.

رئیس پلیس راهور خراسان شمالی در ادامه افزود: خودروها در این طرح تنها زمانی مشمول اعمال قانون و جریمه راهنمایی و رانندگی می‌شوند که مأمور راهنمایی و رانندگی در کنار مجری این طرح قرار داشته و شارژ پارک خودرو منفی دو هزار تومان باشد.

اسپیدکار هدف از اجرای این طرح را روان سازی ترافیک در شهر عنوان کرد و افزود: اگر طرح پارکبان با رعایت تمام مسائل جانبی اجرا شود قطعاً مثمر ثمر خواهد بود.

وی در پایان از لغو احتمالی طرح پارکبان در مرکز استان خبر داد و بیان داشت: اگر مجری طرح پارکبان و شهرداری نتوانند ایرادات وارد بر این طرح را اعم از خط‌کشی حاشیه خیابان و مبهم بودن مسائل مالی مرتفع کنند، این طرح متوقف می‌شود.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.