سرویس اقتصادی | کد خبر: 31627
تاریخ انتشار: 1397/10/19 - 09:48:24

پرداخت 35 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: 35 میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات مشاغل خانگی در این استان پرداخت شده است.
پرداخت 35 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان,

رسول نیشابوری با بیان اینکه اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی از شهریور ماه سال جاری اجرایی شده است اظهار کرد: 35 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی با نرخ 4 درصد به متقاضیان پرداخت شده است.

وی به ایرنا افزود: امسال، 864 پرونده به ارزش 90 میلیارد ریال برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی در استان تشکیل و به بانک‌های استان معرفی شده است.

نیشابوری با اشاره به اینکه مشکل خاصی در معرفی طرح‌ها به بانک‌ها وجود ندارد اما یکی از مشکلات کمبود اعتبارات است گفت: کمبود اعتبار در برهه‌ای از زمان، ممکن است سبب طولانی شدن روند پرداخت شود.

وی با بیان اینکه تاکنون پرونده‌ای از مشاغل خانگی عودت نشده است اظهار کرد: سهم امسال برای پرداخت مشاغل خانگی، 116 میلیارد ریال است که تاکنون 97 میلیارد ریال ابلاغ شده است.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: امسال 15 میلیارد ریال از تسهیلات مشاغل خانگی برای اجرای پروژه ترسیب کربن پرداخت شده است.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.