سرویس فرهنگی هنری | کد خبر: 31628
تاریخ انتشار: 1397/10/19 - 09:50:08

آغاز به کار سالن سینمای تیتکانلو در دهه فجر؛

تیتکانلویی‎ها، دهه فجر پای پرده نقره‌ای می‌نشینند

سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: مجتمع فرهنگی و هنری شهر تیتکانلو در شهرستان فاروج، دهه فجر امسال فعالیت خود را به عنوان سالن سینما آغاز می‌کند.
تیتکانلویی‎ها، دهه فجر پای پرده نقره‌ای می‌نشینند,

ابوالحسن حیدری به ایرنا اظهار کرد: تفاهم نامه راه‌اندازی سینما در این مجتمع در سال 96 امضا شده بود که کار خرید تجهیزات این سالن انجام شده و به زودی نصب می‌شود.

وی افزود: دستگاه‌ها و تجهیزات موردنیاز برای راه‌اندازی سینما در این سالن توسط سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تهیه و نصب شده است.

حیدری گفت: مجتمع فرهنگی نوساز تیتکانلو از تجهیزاتی روزآمد و استاندارد برخوردار است و برای راه‌اندازی سینما در این مجتمع 1.5 میلیارد ریال اختصاص یافته است.

حیدری با بیان اینکه تاکنون 5 سینما در مجتمع‌های فرهنگی و هنری استان راه‌اندازی شده افزود: حوزه سینما، با توجه به دیربازده بودن سرمایه‌گذاری، برای بخش خصوصی چندان جذاب نیست و از این رو ایجاد سینما در مجتمع‌های فرهنگی در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: شهرستان مرزی راز و جرگلان نیز از سینمای سیار برخوردار شده که شهرستان‌های گرمه و جاجرم هم سال آینده از این ظرفیت برخوردار می‌شوند.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.