سرویس اجتماعی | کد خبر: 31636
تاریخ انتشار: 1397/10/22 - 09:17:50

شهردار بجنورد خبر داد؛

اعمال تخفیف 30 درصدی عوارض ساختمانی در بجنورد

شهردار بجنورد از اعمال تخفیف 30 درصدی عوارض ساختمانی در این شهر به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.
اعمال تخفیف 30 درصدی عوارض ساختمانی در بجنورد,

روح‌الله براتیان شهردار بجنورد در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: کلیه عوارض ساختمانی شامل تراکم، عرصه ورود به محدوده مشمول تخفیف 30 درصد به‌شرط پرداخت نقدی خواهد شد.

وی اظهار داشت: تخفیف عوارض ساختمانی شامل (پذیره و تراکم) عوارضات ملکی (کسری عرصه) و ارزش معاملاتی کمسیون ماده صد است.

براتیان افزود: این تخفیفات در مورد جرائم پرداختی کمسیون ماده 100، کمسیون ماده 77، نقل‌وانتقال، چک‌های سررسید نشده، چک‌های برگشتی و پرونده‌های توافقی اعمال نخواهد شد.

شهردار خطر نشان کرد: عوارض قبوض نوسازی اعم از بدهی سال‌های گذشته و حال نیز از 30 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.

شهردار با اشاره به اینکه تخفیفات برای ادارت، دستگاه‌های اجرایی، بانک و مؤسسات مالی و اعتباری لحاظ نمی‌گردد افزود: شهروندان می‌توانند از 16 دی‌ماه جاری برای برخورداری از این تخفیفات به شهرداری‌های مناطق مراجعه کنند.

براتیان تأکید کرد: تاریخ اجرای این تخفیف از 16 دی‌ماه امسال آغاز شده و ازاین‌رو شهروندان باید برای استفاده از این تخفیفات در مدت‌زمان یادشده اقدام کنند

وی یاد آورد شد شهروندانی که از تاریخ 16 دی‌ماه جاری تا پایان بهمن سال جاری اقدام به پرداخت عوارض خود کنند از تخفیف 30 درصدی برخوردار و از یکم اسفند تا پایان سال نیز تخفیفات 25 درصد اعمال خواهد شد..

انتهای خبر/ اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.