سرویس سیاسی | کد خبر: 31638
تاریخ انتشار: 1397/10/22 - 09:29:43

انتقال منافقین به عراق، فتنه جدید آمریکا علیه جمهوری اسلامی

انتقال منافقین به عراق، فتنه جدید آمریکا علیه جمهوری اسلامی,

امام‌جمعه بجنورد با تأکید بر اینکه امروز نگرانی جبهه استکبار، متلاشی شدن تمدن غرب توسط تفکر اسلام است و به همین دلیل، هرروز دست به فتنه جدیدی می‌زند، به دولت‌مردان ایران و عراق هشدار داد: فتنه جدید آمریکا انتقال منافقین از سراسر جهان به عراق است، تا دوباره در همسایگی ایران لانه نفاق و نفوذ ایجاد کند.

به گزارش عصر اترک حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، امام‌جمعه بجنورد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه، با اشاره به اینکه در زندگی دنیا زمینه‌های فراوانی برای لغزش وجود دارد، گفت: همه ما باید سعی کنیم اعمال را برای رضای خدا انجام دهیم و در کارهایی که انجام می‌دهیم، دچار عجب و خودشیفتگی نشویم.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اخلاص روزافزون امام خمینی (ره) در همه امور، اظهار کرد: ذره‌ای هوا و هوس در امام راه نداشت چراکه هیچ‌چیز را برای خودش نمی‌خواست و مانند خلبانی بود که چتر نجات نداشت.

وی با اشاره به اینکه رژیم پهلوی در سال 56 در روزنامه اطلاعات به امام خمینی (ره) توهین کرده بود، خاطرنشان کرد: مردم و طلبه‌های قم 10 روز پس از انتشار این مقاله توهین‌آمیز در 19 دی‌ماه علیه رژیم پهلوی قیام کردند.

وی با تأکید بر اینکه امروز نگرانی جبهه استکبار، متلاشی شدن تمدن غرب توسط تفکر اسلام است و برای جلوگیری از این نابودی، هرروز دست به فتنه جدیدی می‌زند، به دولت‌مردان ایران و عراق هشدار داد: فتنه جدید آمریکا انتقال منافقین از سراسر جهان به عراق است، تا دوباره در همسایگی ایران لانه نفاق و نفوذ ایجاد کند.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.