سرویس سیاسی | کد خبر: 31639
تاریخ انتشار: 1397/10/22 - 09:34:14

انتقاد استاندار از مصوبات اجرانشده ستاد اقتصاد مقاومتی در استان

استاندار خراسان شمالی گفت: تاکنون جلسات متعدد ستاد اقتصاد مقاومتی در استان برگزار شده است که مصوبات این بخش زیادی از آن‌ها اجرایی نشده است.
انتقاد استاندار از مصوبات اجرانشده ستاد اقتصاد مقاومتی در استان,

محمدعلی شجاعی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان شمالی با بیان اینکه بسیاری از مصوبات در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی مصوب شده اما تعداد زیادی از آن‌ها اجرانشده است، عنوان کرد: اجرایی نشدن مصوبات زیرساخت‌های بخش معدن، فرودگاه بجنورد و درمانگاه آستان قدس ازجمله مصوبات اجرایی نشده این جلسات است که با این وضعیت چگونه باید شاخص‌های استان رشد یابد.

وی با تأکید بر اینکه زمان اجرای تمام مصوبات این جلسه و دستگاهی که این مصوبات را اجرایی کند باید دقیق مشخص شود، افزود: تمام مصوبات این جلسه طی چند روز آینده توسط دستگاه‌های مربوطه پیگیری شود، عدم اجرای تعداد زیادی از این مصوبات به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست.

مصوبات و پروژه‌ها اولویت‌بندی و معرفی شود و همه تلاش کنیم تا طرح‌های کارساز اجرایی شود.

وی با بیان اینکه باید مردم نتایج اجرای مصوبات را در زندگی خود ببینند، افزود: در جلسه‌های اقتصاد مقاومتی باید برنامه‌ریزی برای تأمین نداشته های استان انجام شود.

وی تصریح کرد: در جلسات اقتصاد مقاومتی با توجه به توان و ظرفیت باید به دنبال تحقق خودکفایی باشیم تا دشمن دیگر راهی برای تحریم نداشته باشد.

انتهای خبر/آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.