سرویس سیاسی | کد خبر: 31699
تاریخ انتشار: 1397/10/29 - 09:49:06

فرمانداررازوجرگلان ازوجود نمایندگی تنها نمایندگی 4 بانک دراین شهرستان خبر داد

استقرار نیافتن برخی ادارات در رازوجرگلان مشکل ساز شده است

فرماندار شهرستان رازوجرگلان از وجود تنها نمایندگی ۴ بانک و همچنین استقرار نیافتن ادارات در این شهرستان خبر داد.

محمد زارعی هدک فرماندار رازوجرگلان به عصر اترک گفت: شهرستان رازوجرگلان تنها نمایندگی ۴ بانک از جمله بانک ملی، صادرات، کشاورزی و پست بانک برخوردار است و مابقی بانک‌ها هنوز نمایندگی ندارند.

وی افزود: این شهرستان همچنین نیاز به استقرار چند اداره از جمله ادارات ثبت اسناد و املاک، راه و شهرسازی، اداره تعاون روستایی و تعزیرات حکومتی دارد که اداره تعزیرات حکومتی در دو هفته آینده مستقر خواهد شد.

وی ادامه داد: برخی اداره‌ها نیز تنها با یک یا دو نیرو اداره می‌شوند از جمله، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان که تعداد آن‌ها به چارت سازمانی برسد.

وی همچنین از استیجاری بودن اکثر ادارات موجود نیز گلایه کرد و گفت: اکثر ساختمان‌های ادارات شهرستان مانند اداره ثبت احوال، اداره صنعت، معدن، تجارت، بنیاد شهید و راه و شهرسازی در ساختمان‌های استیجاری مستقر هستند.

فرماندار رازوجرگلان گفت: پرداخت سخت و کند تسهیلات بانکی از جمله مشکلاتی است که نداشتن نمایندگی بانک‌ها در این شهرستان ایجاد کرده است.

زارعی اظهار کرد: نبود ادارات نیز مردم را مجبور به طی کردن مسیر ۹۵ تا ۲۰۰ کیلومتر به مرکز استان و یا آشخانه کرده است که همه این‌ها در توسعه نیافتن رازوجرگلان نقش داشته و خواهد داشت.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.