سرویس اجتماعی | کد خبر: 31718
تاریخ انتشار: 1397/11/01 - 09:05:35

استخدام 83 نفر در ادارات استان

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: 83 نفر از طریق آزمون استخدامی جذب دستگاه‌های اجرایی این استان می‌شوند.
استخدام 83 نفر در ادارات استان,

حسین فرجی به ایرنا اظهار کرد: ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از امروز آغاز شده و متقاضیان تا 9 بهمن ماه فرصت دارند با مراجعه به درگاه اینترنتی www.hrtc.ir نام نویسی کنند.

وی افزود: در سطح کشور چهار هزار و 400 نفر از طریق آزمون در 20 دستگاه اجرایی جذب می‌شوند که سهم خراسان شمالی جذب 83 نفر در 13 دستگاه است.

وی با بیان اینکه نیازها برای جذب نیرو و تصدی پست‌های خالی، از طریق ادارات و دستگاه‌های اجرایی به تهران اعلام می‌شود، گفت: اکنون 46 درصد پست‌های سازمانی دستگاه‌های اجرایی استان خالی است که از مدیران انتظار می‌رود در این باره پیگیری‌های بیشتری داشته باشند.

فرجی اظهار کرد: در این آزمون، بنیاد شهید، شرکت آب و فاضلاب و بانک ملی بیشترین سهم را در جذب نیرو به خود اختصاص داده‌اند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: در این آزمون که 17 اسفندماه برگزار می‌شود، سه برابر ظرفیت استخدام، پذیرش شده و در نهایت 83 نفر با گذراندن مصاحبه، وارد دستگاه‌های اجرایی می‌شوند.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.