سرویس سیاسی | کد خبر: 31743
تاریخ انتشار: 1397/11/03 - 09:12:08

فرماندار جاجرم:

نقش زنان در انقلاب و دفاع مقدس انکارناپذیر است

فرماندار شهرستان جاجرم گفت: نقش زنان در انقلاب و دفاع مقدس انکار ناپذیر است و بانوان در دوره‌های مختلف انقلاب تاثیرگذار بوده‌اند.

رضا آذری در جلسه شورای مشورتی بانوان این شهرستان اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید حضور بانوان و جوانان در عرصه‌های مدیریتی افزایش یافته است و به تبع سیاست‌های دولت در شهرستان این مهم اقدام شده است.

 وی افزود: بانوان به عنوان رکن اصلی خانواده می‌توانند با تربیت اسلامی ایرانی از نفوذ فرهنگ و سبک زندگی غربی در خانواده و جامعه جلوگیری نمایند.

آذری گفت: عدم آموزش و الگوسازی مبتنی بر محور دیانت، اسلامیت و انقلاب باعث افزایش آسیب‌های اجتماعی در حوزه بانوان شده است و باید روحیه آرمان‌گرایی در بانوان و دختران دانش‌آموز تقویت گردد

رئیس کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان جاجرم در ادامه گفت: مدیرانی که عملکرد سال ۹۷ آن‌ها مشابه سال قبل باشد و انگیزه لازم برای ارتقاء عملکرد و خدمت را نداشته باشند به تدریج از قطار خدمت جهادی و عملیاتی در شهرستان پیاده خواهند شد چون در شرایط حساس کنونی باید با کار شبانه روزی، برنامه‌ریزی برای توسعه همه جانبه با روحیه جهادی با محوریت تعامل و در راستای سیاست‌های دولت دوازدهم خدمت نماییم.

 وی افزود: بنده به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان تصمیم نهایی را در حوزه‌های مختلف با خرد جمعی اتخاذ خواهم نمود لذا از دستگاه‌ها و نهادهای می‌خواهم از موازی‌کاری و اعمال سلیقه خودداری نمایند.

انتهای خبر/ حسینی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.