سرویس حوادث | کد خبر: 31824
تاریخ انتشار: 1397/11/10 - 10:33:05

دستبند پلیس استان بر دستان کلاهبرداران میلیاردی

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری 17 کلاهبردار حرفه‌ای و سابقه‌دار با 23 فقره کلاهبرداری به ارزش 2 میلیارد و 900 میلیون ریال در بجنورد خبر داد.
دستبند پلیس استان بر دستان کلاهبرداران میلیاردی,

به گزارش اتفاقیه سرهنگ رضا عرب زاده با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام شکایت چند شهروند مبنی بر اینکه افرادی با ترفند جعل سند و امضاء اقدام به کلاهبرداری از آنها کرده‌اند بلافاصله موضوع برای دستگیری این افراد با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی ابتدا با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و همچنین بررسی اظهارات شاکیان پرونده موفق شدند محل اختفای افراد مورد نظر را شناسایی کنند، افزود: کارآگاهان با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام و موفق شدند در یک اقدام غافلگیرانه 17 نفر کلاهبردار حرفه‌ای را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: این افراد ابتدا منکر بزه انتسابی خود شده که نهایتاً با مشاهده مستندات مربوطه و همچنین مواجه با شاکیان پرونده به 23 فقره کلاهبرداری به ارزش 2 میلیارد و 900 میلیون ریال اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال شدند، تصریح کرد: پلیس همواره برخورد با مخلان نظم و امنیت را با اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی با جدیت در دستور کار خود قرار داده و به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا افرادی بخواهند امنیت و آرامش جامعه را مختل کنند.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.