سرویس ورزشی | کد خبر: 31839
تاریخ انتشار: 1397/11/13 - 11:27:25

قطر قهرمان شگفت انگیز جام ملتهای آسیا!

قطر با پیروزی 3 بر یک مقابل ژاپن در قلب امارات، فاتح شایسته جام ملت های آسیا2019 شد.
قطر قهرمان شگفت انگیز جام ملتهای آسیا!,

بالاخره جام ملتها هم تمام شد و تا چند روز دیگر تب فوتبال ملی هم تمام خواهد شد. کی روش هم که از ایران رفت و دیگر نیست که با برانکو و بقیه دوستان بیانیه صادر کنند و منتقدین کی روش هم که فضا را باز دیده اند بالاخره خسته می شوند ارپز این همه انتقاد سازنده ای که می کنند دست برمی دارند و در نهایت همه چی به حالت قبل برمی گردد..مسئولین در خواب زمستانی فرو می روند، ایران ماه ها بدون سرمربی می ماند، فیفا دی ها را از دست می دهد و از هر سری یک صدا در می آید و در خوشبینانه ترین حالت آرین قاسمی(مترجم کی روش) تیم را تمرین می دهد تا مسئولین از خواب بیدار شوند.

ولی این پایان ماجرا نیست، افتاده ایم در یک دور باطل و نمی بینیم یا نمی خواهیم ببینیم که کشورهای همسایه پیشرفت کرده اند. شاید نفعشان نیست که ببینند. سالها در باد قهرمانی در جام ملتهایی که شاید الان کمتر کسی باشد که تصویری از آن در ذهنش داشته باشد خوابیده ایم. همین قطر بغل گوشمان، مگر نه آنکه  در تحریم است و عربستان و همین امارات میزبان به جانش افتاده اند، درست که قدم برداری هیچ مانعی وجود نخواهد داشت. از قطر یاد بگیریم تا تبدیل به تیم درجه دو آسیا نشده ایم. بهانه ی  تحریم وفلان و بهمان را نیاوریم که اگر بخواهیم آب راه خود را پیدا خواهد کرد.

قطر سال 2005 شروع به ساخت بزرگترین کمپ تمرینی دنیا کرد و سال 2007 بهره برداری شد. "كمپ اسپایر" شامل 8 زمين تمريني است كه يكي از آنها سربسته است. اسپاير به طور همزمان مي تواند ميزبان 13 رشته ورزشي باشد.بیشترین و پیشرفته ترین امکانات ورزشی را دارد.

برنامه ریزی همیشه نتیجه می دهد و آن می شود که در تیم قهرمان جام ملت ها 19 بازیکن حاصل همین کمپ اسپایر است.

پس جای تعجب هم ندارد که قطر قهرمان شود و ژاوی هم که بیخود پیش بینی نمی کند!

از الان هم خودتان را آماده کنید، قطری که میزبان جام جهانی بعدی است از گروهش بالا بیاید و چه بسا قهرمان شود! خدارا چه دیده اید. و اما ما هیچ ما نگاه!

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.