سرویس ورزشی | کد خبر: 31858
تاریخ انتشار: 1397/11/15 - 11:34:33

دعوت از بوکسور استان به اردوی تیم ملی

مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان با حضور ۵۸ بوکسور دعوت‌شده از سراسر کشور در حالی در تاریخ ۲۰ تا ۲۳ بهمن‌ماه در تهران برگزار می‌شود که شایان سید نظری بوکسور خراسان شمالی در اردوی تیم ملی دعوت شده است.
دعوت از بوکسور استان به اردوی تیم ملی,

نائب رئیس هیأت بوکس خراسان شمالی ضمن بیان این مطلب که این بازیکن با پتانسیل در مسابقات قهرمانی کشور گیلان توانست مدال نقره را به خود اختصاص دهد و برابر بازیکن گیلانی نتیجه را واگذار کند افزود: عملکرد بوکسور استان قابل ملاحظه بود و حرف برای گفتن داشتن اما شرایط مسابقات در استان میزبان به گونه‌ای بود که نتیجه را برابر حریف گیلانی واگذار کرد.

به گفته حسن ذبیحی در مسابقات قهرمانی کشور گیلان دو نماینده دیگر نیز مدال‌های طلا و نقره را به خود اختصاص دادند اما حضور آنها در تیم ملی بزرگسالان محقق می‌شود و به خاطر شرایط سنی نمی‌توانند در تیم ملی جوانان باشند.

ذبیحی افزود: امین صحرایی و محمد نورانی نیز در مسابقات گیلان مدال‌های طلا و نقره به دست آوردند و با درخشش در مسابقات بزرگسالان به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت خواهند شد؛ همچنین میثم قشلاقی بوکسور وزن ۷۵ کیلوگرم نیز به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت‌شده و حدود ۱ ماه و نیم است که در اردو به سر می‌برد.

وی در ادامه افزود: نفرات برتر و حتی بیشتر از ۳ نفر در هر وزن در این مسابقات به اردوی تیم ملی دعوت شدند و شایان سید نظری نیز با شایستگی که از خود نشان داد به این اردو دعوت شد.

نایب رییس هیأت بوکس استان بوکس استان احتمال فیکس شدن سید نظری در تیم ملی جوانان را بالا دانست و گفت: چرا که سید نظری در مسابقات گیلان فینال را به بوکسور میزبان واگذار کرد و شرایط جوی سالن به نفع بوکسور میزبان بود و عملکرد سید نظری بسیار خوب بود.

وی همچنین گفت: در انتهای اردوی قم در اوزان مختلف مسابقات درود اردویی برگزار می‌شود و نفرات برتر ملی‌پوش خواهند شد و برای مسابقات آسیایی آماده می‌شوند.

انتهای خبر/ شاهمرادی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.