سرویس حوادث | کد خبر: 31863
تاریخ انتشار: 1397/11/15 - 11:51:01

سوء استفاده از اعتماد شهروندان شگرد کلاهبردار سابقه‌دار

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای که با سوء استفاده از اعتماد شهروندان مبلغ 120 میلیون ریال کلاهبرداری کرد بود در بجنورد خبر داد.
سوء استفاده از اعتماد شهروندان شگرد کلاهبردار سابقه‌دار,

به گزارش اتفاقیه سرهنگ رضا عرب زاده با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام شکایت چند شهروند مبنی بر اینکه فردی با مراجع به آنها و معرفی خود به عنوان یکی از کارمندان آموزشگاه رانندگی اقدام به کلاهبرداری کرده بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ابتدا کارآگاهان اقدامات فنی و پلیسی خود را در این زمینه با بررسی اظهارات شاکیان پرونده و همچنین مدارک موجود شروع کردند، افزود: نهایتاً با تلاش کارآگاهان فرد مورد نظر شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این فرد با مراجه به شهروندان اعلام می‌کرد که در آموزشگاه رانندگی آشنا دارد، با دریافت وجه نقد از شهروندان برای آنها گواهینامه دریافت می‌کند اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، یادآور شد: متهم در تحقیقات به عمل آمده به کلاهبرداری از شهروندان به ارزش 120 میلیون ریال اعتراف کرد.

سرهنگ عرب زاده با اشاره به اینکه این فرد یکی از کلاهبرداران سابقه‌دار و تحت تعقیب بوده تصریح کرد: متهم بعد از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.