سرویس حوادث | کد خبر: 31867
تاریخ انتشار: 1397/11/16 - 09:40:08

رتبه دوم خراسان شمالی از لحاظ مرگ و میر در نتیجه حوادث در کشور

معاون امور اجتماعی و رئیس دبیرخانه شورای عالی سلامت امنیت غذایی کشور در دومین مجمع سلامت استان زنجان گفت: رتبه خراسان شمالی از لحاظ مرگ و میر توسط تصادف در کشور دوم است و در همین خصوص استان تهران در رتبه نخست و زنجان رتبه سوم قرار دارند.
رتبه دوم خراسان شمالی از لحاظ مرگ و میر در نتیجه حوادث در کشور,

پیش از این مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان شمالی گفته است: 42 درصد تلفات فوتی استان در محور بجنورد به جنگل گلستان است.

بدیعی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار اترک، با اشاره به اینکه احداث بزرگراه مشهد به سمت گرگان از مشکلات این استان است، اظهار کرد: 75 کیلومتر از این بزرگراه در حوزه استان خراسان شمالی است که متأسفانه بیشترین تصادفات را در این محور داریم.

وی با اشاره به اینکه 2 هزار میلیارد ریال اعتبار برای احداث این بزرگراه نیاز است، افزود: برای احداث این بزرگراه در سال 94 مبلغ 600 میلیارد ریال برای استان خراسان شمالی مصوب شد اما متأسفانه محقق نشد.

وی با بیان اینکه 96 نقطه حادثه‌خیز در استان داریم و برای رفع مشکل در این نقاط نیاز به 500 میلیارد ریال اعتبار داریم، خاطرنشان کرد: از 96 نقطه حادثه‌خیز استان رفع مشکل در 6 نقطه استان در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای خبر/ اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.