سرویس اجتماعی | کد خبر: 31871
تاریخ انتشار: 1397/11/16 - 09:59:03

مرکز درمان ناباروری خراسان شمالی افتتاح شد

همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر نخستین مرکز درمان ناباروری استان و انجمن یاوران وقف سلامت در جهاد دانشگاهی خراسان شمالی با حضور استاندار و شماری از مسئولان استان افتتاح شد.
مرکز درمان ناباروری خراسان شمالی افتتاح شد,

استاندار خراسان شمالی در آیین بهرهبردای از مرکز درمان ناباروری اظهار امیدواری کرد: با بهره‌برداری از این مرکز که یکی از نداشته های استان بود خدمات را به منطقه و حتی کشورهای همجوار ارائه دهیم.

محمدعلی شجاعی اظهار کرد: مرکز درمان ناباروری با تلاش جهاد دانشگاهی، دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تشکیل شده است.

وی بر حمایت نیکوکاران نیز تأکید کرد و گفت: با تشکیل انجمن یاوران وقف سلامت استان، این مرکز حمایت‌های معنوی و مالی خواهد شد.

رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی در خصوص نخستین مرکز درمان ناباروری استان گفت: هم اکنون مرحله اول این پروژه که شامل آی یو آی است با زیربنای 950 متر مربع به بهره‌برداری رسید.

رضا شاهین فر اظهار کرد: مرحله دوم این پروژه نیز که شامل آی وی اف است در 250 متر مربع راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه برای افتتاح این مرکز تاکنون افزون بر 30 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است گفت: مرحله دوم این پروژه تکمیلی است که باید در بهره‌برداری آن تلاش کنیم تا در ارائه خدمات هیچ مشکلی نداشته باشیم.

انتهای خبر/ایرنا


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.