سرویس ورزشی | کد خبر: 31872
تاریخ انتشار: 1397/11/16 - 10:34:58

صف شلوغ برنامه‌ها و مشکل نبود سالن

کمیته ورزشی بازی‌ها و ورزش کودکان از جمله کمیته‌هایی است که طی دو ماه اخیر راه‌اندازی شده و توانسته گام‌های مؤثری در راستای اهداف این کمیته بردارد.

هیأت ورزش‌های همگانی خراسان شمالی کمیته‌های بسیاری دارد که با وجود داشتن آنها بدون داشتن سالن برای برگزاری جشنواره و مسابقاتش با مشکل روبرو می‌شود، گرچه این ورزش باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد و رهبر انقلاب اسلامی نیز بر ضرورت ورزش همگانی توصیه کرده‌اند اما همچنان سر این هیأت از داشتن سالن اختصاصی در بین هیأت های استان بی کلاه مانده و این امر فعالیت مسئولان کمیته‌ها را تحت‌الشعاع قرار داده است.

 نبود سالن مناسب برای برگزاری جشنواره‌ها

مسئول کمیته بازی‌ها و ورزش کودکان در گفت و گو با خبرنگار ما در اشاره به مهم‌ترین دغدغه‌های این کمیته از نبود سالن مناسب برای برگزاری جشنواره‌ها نام برد.

شکوفه شجاعی اظهار کرد: کمیتهٔ کودکان در هر دو بخش آقایان و بانوان فعال است و بزرگترین مشکل این کمیته نبود سالن برای برگزاری این جشنواره‌ها است.

وی همچنین در مسابقات لیگ آمادگی جسمانی باشگاه‌ها که برای اولین بار در ایران برگزار شد مقام اول را کسب کرد و کمیتهٔ کودکان نیز برترین کمیتهٔ هیأت همگانی شناخته شد.

شجاعی از مهمترین اقدامات کمیته کودکان به چاپ کتاب پویش ملی و جشنواره «توپ من توپ تو» اشاره کرد که استان ما توانست بیشترین توپ را در سراسر ایران دریک روز در جشنواره جمع‌آوری کند و تحویل کمیتهٔ امام خمینی دهد.

انتهای خبر/ وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.