سرویس سیاسی | کد خبر: 31894
تاریخ انتشار: 1397/11/23 - 09:41:25

تبلیغات زود هنگام انتخاباتی در فضای مجازی مورد رصد قرار می‌گیرد

اگر برای انتخابات مجلس دورخیز کرده‌اید بدانید زیر ذره بین هستید

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: تبلیغات زود هنگام انتخاباتی در فضای مجازی، توسط دستگاه سیاسی و توسط دستگاه‌های نظارت بر انتخابات مورد رصد قرار می‌گیرد.
اگر برای انتخابات مجلس دورخیز کرده‌اید بدانید زیر ذره بین هستید,

ولی ا... حیاتی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه عملکرد دستگاه‌های اجرایی در حوزه انتخابات را نیز رصد خواهیم کرد، تصریح کرد: تلاش ما این است تا در فضایی آرام و با تکیه بر وحدت و همدلی و استفاده از تمام ظرفیت‌ها در راستای توسعه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی استان گام برداریم.

حیاتی با اشاره به دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی، افزود: دشمنان در این سال‌ها سناریوهای مختلفی را علیه ما طراحی، برنامه ریزی و اجرا کردند که اگر این برنامه‌ها در کشورهای دیگر پیاده سازی می‌شد، بدون شک به ساقط شدن آن نظام می‌انجامید.

وی با تأکید بر حفظ ارزش‌های نظام از سوی تمام مدیران دستگاه‌ها، عنوان کرد: باید همواره حفظ ارزش‌های نظام و انقلاب و شهدا دغدغه همه دستگاه‌ها باشد و با برنامه‌های کنترل شده و در چهارچوب قانون راه را بر اشتباهات و حاشیه‌سازی‌ها ببندیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در خصوص دلیل لغو مراسم بزرگداشت مرحوم آیت ا... هاشمی با حضور محسن هاشمی در بجنورد، گفت: این مراسم از سوی استانداری لغو نشد، بلکه این سفر از سوی خود آقای محسن هاشمی لغو و به زمان دیگری موکول شد.

حیاتی در خصوص رفع مشکلات خبرنگاران نیز با بیان اینکه استاندار مأموریت حل مشکلات خبرنگاران به ویژه بیمه آنها را به این معاونت محول کرده است، افزود: مقرر شد بیمه 50 نفر از خبرنگاران جامانده از بیمه تعیین تکلیف شود.

وی اضافه کرد: همچنین 26 سهمیه ملی برای بیمه خبرنگاران از سوی ارشاد و استفاده از خدمات رفاهی آنها نیز در حال پیگیری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با اشاره به اینکه در زمینه رفع آسیب‌های اجتماعی در استان، گفت: در راستای توانمندسازی مناطق حاشیه‌ای حوزه اجتماعی و راه‌اندازی دفاتر تسهیلگری انجام شده است.

انتهای خبر/ کریمی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.