سرویس سیاسی | کد خبر: 31901
تاریخ انتشار: 1397/11/23 - 10:38:49

حجت الاسلام رئیسی:

درآمد موقوفات خراسان شمالی در همان استان هزینه می‌شود

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به تأکید رهبری انقلاب مبنی بر هزینه موقوفات خراسان شمالی در همین استان گفت: ساخت مجتمع چند عملکردی در مرکز خراسان شمالی ازجمله خدمات آستان قدس به مردم این استان است.
درآمد موقوفات خراسان شمالی در همان استان هزینه می‌شود,

حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در آیین کلنگ زنی مجتمع چند عملکردی مرکز خراسان شمالی طی ارتباطی تصویری با محل این مراسم اظهار کرد: مردم جای‌جای کشور شاهد خدمات فراوانی، طی سالیان اخیر به نام حضرت رضا هستند و این عشق و دلدادگی در تمام نقاط کشور دیده می‌شود.

وی افزود: با توجه به شور و علاقه مردم خراسان شمالی به خدمت گذاری برای حضرت امام رضا و به نام آستان قدس رضوی تصمیم بر ایجاد مرکزی به این نام در مرکز استان شد که طی چند سال اخیر این برنامه‌ریزی‌ها انجام شد.

تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر خدمتگزاری و برنامه‌ریزی برای استان‌های خراسان به‌عنوان مراکز نزدیک‌تر و مجاور آستان امام رضا گفت: ایجاد این مرکز خدماتی، فرهنگی در این استان برنامه‌ریزی و احداث آن از امروز آغاز خواهد شد.

وی همچنین از تأکید رهبر انقلاب مبنی بر هزینه درآمدهای حاصله از موقوفات استان خراسان شمالی در همین استان برای رشد، توسعه و آبادانی در عرصه‌های مختلف خبر داد و تصریح کرد: درآمدهای آستان قدس در این استان تا حد ممکن برای خراسان شمالی هزینه می‌شود و احداث این مرکز خدماتی فرهنگی نیز با همکاری و کمک مسئولان استان انجام خواهد پذیرفت.

رئیسی این مجموعه چندمنظوره را دارای عملکردی خدماتی، درمانی و فرهنگی برای مردم خراسان شمالی و به‌ویژه محرومین استان عنوان کرد و افزود: این حرکت آغاز شده امید است با پیگیری‌های مداوم همه مسئولان استان و با جدیت تمام هرچه زودتر به ثمر بنشیند و مردم از خدمات آن بهره‌مند شود.

انتهای خبر/فارس


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.