سرویس ورزشی | کد خبر: 31989
تاریخ انتشار: 1397/12/05 - 11:12:10

سومی تیم تنیس روی میز آموزش و پرورش درمسابقات کارکنان دستگاه های اجرایی کشور

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از عنوان سومی تیم آموزش و پرورش خراسان شمالی در مسابقات تنیس روی میز کارکنان دستگاه های اجرایی کشور خبر داد.
سومی تیم تنیس روی میز آموزش و پرورش درمسابقات کارکنان دستگاه های اجرایی کشور,

حسن لنگری در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان این مطلب که مسابقات به مدت ۶ روز در قزوین پیگیری شده است اظهار داشت:تیم آموزش و پرورش خراسان شمالی با حضور ۴ نماینده از تنیس بازان شهرستان مانه و سملقان با نمایندگان استان های کرمانشاه،چهار محال و بختیاری و اصفهان به رقابت پرداختند و توانستند در جایگاه سوم تیمی بایستند.

به گفته لنگری مسابقه در دو بخش دوره ای و حذفی پیگیری شد در بخش دوره ای تیم استان با نمایندگان کرمانشاه به رقابت پرداخت و با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب شد و به عنوان تیم دوم گروه به مرحله حذفی صعود کرد ،در بازی دوم با نتیجه ۳ بر یک چهار محال و بختیاری را از پیش رو برداشت و در بازی پایانی نیز تیم اصفهان را ۳ بر یک شکست داد.

وی افزود:در مرحله ۴ تایی حذفی نیز ۳ بر یک آذربایجان را از پیش رو برداشتیم.

وی با بیان اینکه تیم استان متشکل از  بازیکنان مانه و سملقانی است تصریح کرد:تمرینات دو ماه پیش از اعزام فشرده و مستمر پیگیری شد و با توجه به بالا بودن سطح این رقابت ها و عدم حضور تیم استان در مسابقات دوره های پیش نتایج قابل قبولی به دست آوردیم.

وی افزود:فاطمه جمالی،نفیسه رستگار،تکتم محمودی و جمیله وکیلی اعضای تیم آموزش و پرورش خراسان شمالی را تشکیل دادند.

انتهای خبر/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.