سرویس حوادث | کد خبر: 32019
تاریخ انتشار: 1397/12/08 - 09:44:02

کشف بیش از یک هزار رأس دام قاچاق در استان

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 168 رأس دام قاچاق در سطح استان کشف شده، گفت: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 19 درصد افزایش داشته است.
کشف بیش از یک هزار رأس دام قاچاق در استان  ,

به گزارش اتفاقیه، سردار علیرضا مظاهری اظهار کرد: طرح‌های مقابله با قاچاق و برخورد با قاچاقچیان به منظور ارتقاء امنیت و آرامش در جامعه به طور مستمر در سطح استان اجرا می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی در استان خاطرنشان کرد: موضوع دام قاچاق علاوه بر ایجاد ضربه به اقتصاد کشور می‌تواند سلامت شهروندان را نیز به خطر بیاندازد.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 168 رأس دام قاچاق در سطح استان کشف شده، گفت: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 19 درصد افزایش داشته است.

سردار مظاهری با اشاره به اینکه در سال گذشته نیز تعداد 976 رأس دام قاچاق در استان کشف شده، افزود: پلیس به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد تا اقتصاد کشور و سلامت شهروندان به خطر بیافتد.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری در راستای برخورد با قاچاقچیان تعداد 36 نفر نیز دستگیر شدند، یادآور شد: اجرای این طرح‌ها به طور مستمر در دستور کار قرار دارد و با افرادی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را مختل نمایند با قدرت برخورد می‌شود.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی همچنین تصریح کرد: طی هفته گذشته نیز با اجرای یکی دیگر از طرح‌های مقابله با قاچاق تعداد 17 هزار قطعه جوجه مرغ قاچاق و بدون مجوز نیز کشف و ضبط شده است.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.