سرویس ورزشی | کد خبر: 32034
تاریخ انتشار: 1397/12/11 - 09:32:06

اختصاص سالنی سه برابر سالن فعلی به هیأت جودو و کوراش

مدیرکل ورزش و جوانان از اختصاص سالنی سه برابر سالن فعلی هیأت جودو و کوراش خبر داد.
اختصاص سالنی سه برابر سالن فعلی به هیأت جودو و کوراش,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ؛ کوروش بهادری با بیان این مطلب اظهار کرد: سال ۹۸ سالنی سه برابر سالن فعلی هیأت جودو و کوراش به این رشته ورزشی اختصاص خواهد یافت.

بهادری تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان برگزاری میزبانی‌ها است و تمهیدات لازم برای تحقق این مهم انجام گرفته است.

وی وجود استاندار ورزشی خراسان شمالی را به فال نیک گرفته و ابراز امیدواری می‌کند با نگاه و دید مثبت استاندار که خود از ورزشی‌های برجسته کشوری است قطعاً سال آینده سال پویایی در ورزش خواهد بود.

وی وضعیت اقتصادی استان را متناسب با برنامه‌های ورزشی استان نمی‌داند اما اعتقاد دارد تمامی اعزام‌ها انجام می‌شود و خوشبختانه تاکنون مشکلی در این خصوص نداشتیم.

به گفته وی پیشرفت و رشد ورزش در استان در گرو میزبانی مسابقات و تبادل اطلاعات علمی و فنی به روز از برترین‌های ورزشی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان از برگزاری مسابقات بین‌المللی کوراش در مردادماه سال آینده خبر داد و گفت: قرار است مسابقات و اردوی بین‌المللی کوراش با حضور کشورهایی از ۴ قاره به میزبانی بجنورد در مردادماه برگزار شود که در تقویم کنفدراسیون جهانی کوراش نیز ثبت‌شده است.

بهادری روند این رشته ورزشی در استان را رو به رشد دانست و برگزاری جلسه‌ای با استاندار در خصوص برگزاری میزبانی لیگ برتر کوراش در کشور را از مهم‌ترین برنامه‌های پیش رو دانست.

انتهای خبر/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.