سرویس ورزشی | کد خبر: 32078
تاریخ انتشار: 1397/12/15 - 09:19:45

هفتمین رویداد هنری خیریه «به خاطر یک لبخند» فردا برگزار می‌شود

«تصور کن صورت معصومانه کودکی را که به خاطر دست‌های بخشنده تو می‌خندد، خدا در همان لحظه از همیشه به تو نزدیک‌تر خواهد بود».

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ؛ گروهی از هنرمندان و ورزشکاران خراسان شمالی 6 سال پیاپی گرد هم جمع شده‌اند و با برپایی نمایشگاه عکس و فروش تابلوهای عکس خود، شیرینی عید را با کودکان بی‌سرپرست و بد سرپرست استان سهیم شده‌اند.

امسال نیز با وجود تمام مشکلات و دغدغه‌ها که گریبان گیر این قشر نیز بود، سخاوت و مهربانی مانع از آن شد که هفتمین دوره مسکوت بماند. بنابراین با همتی دوباره و اینبار پربارتر، به خاطر یک لبخند برای هفتمین سال برگزار خواهد شد. در این دوره نیز مانند سال‌های قبل تمام درآمد حاصل از این رویداد به کودکان معصومی که از داشتن سرپرست محروم هستند و یا بد سرپرست هستند تعلق می‌گیرد اما تفاوتی عمده و جذاب از سال‌های اخیر دارد؛ امسال «به خاطر یک لبخند» به جای نمایش تابلوهای عکس، با برنامه‌های شاد، فاخر و هنری برگزار خواهد شد.

این برنامه فردا ساعت 18:30 الی 21:00 در سالن فرهنگی هنری گلشن بجنورد برگزار خواهد شد و هم استانی‌ها با مراجعه به سایت www.golshanonline.ir می‌توانند بلیت این رویداد را خریداری کنند.

لازم به ذکر است که در این برنامه استاد روشن گل افروز و استاد عیسی بخشی با اجرای موسیقی سنتی، مهدی فغانی با اجرای موسیقی پاپ، قاسم مهرنیا با اجرای نقالی، محمد جواد رضایی هنرمند منتخب خندوانه با استنداپ کمدی و گروه رقص محلی جایلان هنرنمایی خواهند کرد.

همچنین نمایش فیلم کوتاه قارلاواج و نمایش مجموعه عکس منتخبین عکاسان خراسان شمالی از دیگر برنامه‌های این رویداد خواهد بود.

انتهیا خبر/ طهماسبی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.