سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 32113
تاریخ انتشار: 1397/12/20 - 09:21:32

از الان تمرین کنید:چهارراه کارگر

روز شنبه در جلسه شورای همتای استانداری خراسان شمالی، موضوع میدان کارگر مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت که طی آن، با کلیات تخریب این میدان موافقت شد.
از الان تمرین کنید:چهارراه کارگر,

یکی از حاضرین در این جلسه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: روز شنبه این جلسه با حضور استاندار برگزار شد و طی آن به صورت ضمنی با کلیات طرح شهرداری موافقت شده اما بحث در مورد جزئیات تخریب آن به پس از عید موکول شده است.

 وی اظهار کرد: دلایل شهرداری برای تخریب این میدان، بار ترافیکی سنگین آن است اما با روش‌هایی مانند چراغ‌دار کردن میدان می‌توان آن را برطرف کرد که شهرداری در خصوص چراغ‌دار شدن، نبود شعاع کافی را بهانه می‌کند.

وی عنوان کرد: طبق طرح جامع ترافیکی، میدان کارگر باید چراغ‌دار شود و استنباط شهرداری از این موضوع، چهارراه شدن این میدان است.

وی افزود: چراغ‌دار کردن یک میدان، اتفاق عجیبی نیست و سابقاً میدان فلسطین مشهد نیز که با مشکلات ترافیکی روبه‌رو بوده، چراغ‌دار شده است.

بسیاری از کسبه و مردم با تخریب این میدان مخالف و در محافل عمومی و مجازی نقل مجالس بوده است. در حال حاضر از متولیان انتظار می‌رود تا به نظرات مردم احترام بگذارند و پیش از آن، نتایج حاصله را آسیب شناسی نمایند.

انتهای خبر/اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.