سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 32115
تاریخ انتشار: 1397/12/20 - 09:30:58

مسئولان؛ سنگ زیرین آسیاب باشید

معاون امنیتی سیاسی استانداری خراسان شمالی در مراسم تکریم و معارفه معاونان فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان اسفراین گفت: از بدو انقلاب تاکنون ما با شرایط خاص زمانه مواجه بوده‌ایم و با گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی ایران توفیقات ارزشمندی را از دل تحریم‌ها و تنگناها بیرون کشیده‌ایم که مردم رکن اساسی انقلاب اسلامی بوده و هستند که بر این اساس مسئولان باید سنگ زیرین آسیاب باشند.
مسئولان؛ سنگ زیرین آسیاب باشید,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، ولی ا... حیاتی ضمن اشاره به دستاوردهای انقلاب خاطرنشان کرد: ایران گستره جغرافیایی خود را درنوردیده است و ما امروزه در عرصه‌های فناوری جهان سخن برای گفتن داریم و به عنوان قدرتی پراکتیو در جهان مطرح هستیم.

حیاتی در این جلسه از مسئولان خواست: ارتباط خود با مردم را تنگاتنگ نمایند و با برخورد چهره به چهره با مردم، در برابر عظمت مردم تعظیم کنند.

وی ادامه داد: مردم ولی نعمتان انقلاب‌اند، ما باید مردم را در جریان امور خود بگذاریم و توانمندی‌ها و کاستی‌های خود را بازگو کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی همچنین ضمن اشاره به وضعیت معیشتی سخت مردم در این برهه از زمان اشاره کرد و افزود: دولت مکلف است کالاهای اساسی موردنیاز مردم را تأمین کند تا به طور عادلانه در بین شهرها و روستاها توزیع شود.

وی افزود: مسئولان و دستگاه‌های نظارتی استان موظف‌اند با قاطعیت بر نحوه توزیع کالاهای تنظیم بازار در آستانه سال نو، امنیت بازار را ایجاد نمایند تا مردم به‌راحتی بتوانند نوروز خوبی را داشته باشند.

 شهرک صنعتی اسفراین قطب فولاد در کشور

در ادامه جلسه طاهر رستمی مقام عالی دولت در شهرستان اسفراین گفت: اسفراین دیگر شهر بن‌بستی نیست و با ایجاد شهرک‌های صنعتی و با ایجاد قطب‌های بزرگ صنعت فولاد در این شهر باید راهکاری را جهت ماندگاری درآمد بیاندیشیم.

رستمی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: شهرستان اسفراین در مرحله اول حدود 47 میلیارد تومان از وام‌های اشتغال پایدار روستایی بهره‌مند شده است و همچنان خواهان استفاده از این وام‌ها در صورت به اجرا درآمدن مرحله دوم و باز شدن سامانه کارا است.

در پایان این جلسه، اعظم الهامی جوشقان به عنوان معاون سیاسی امنیتی فرماندار، محمد بدری فریمان به عنوان معاون عمرانی و مصررزاده به عنوان بخشدار مرکزی و خانم فاطمه قرنی به عنوان مشاور امور بانوان فرماندار معارفه شدند.

انتهای خبر/ عباسی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.