سرویس سیاسی | کد خبر: 32119
تاریخ انتشار: 1397/12/21 - 09:26:18

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری:

وقتی از نمایشگاه بهاره رفتم که مشکل حل شده بود

 وقتی از نمایشگاه بهاره رفتم که مشکل حل شده بود,

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری در پی مطلبی که با عنوان گریز او از حضور در میان مردم در نمایشگاه بهاره درج شده بود در تماس با خبرنگار ما به ارائه توضیحاتی پرداخت که در ادامه می‌خوانید:

در جلسه بودم که پس از تماس تلفنی مبنی بر بروز مشکل در توزیع برنج و نارضایتی خانم‌های حاضر در نمایشگاه بهاره، به سمت بازار روز حرکت کردم. رئیس اتاق اصناف مرکز استان و سرپرست صمت استان هم آمدند.

در بدو ورود دوستان خبرگزاری فارس خراسان شمالی با هیجان خاصی به سمت ما آمدند و خواستند بین مردم حضور داشته باشیم، اما منطق حکم می‌کرد ابتدا شرایط را آنالیز، مشکل را پیدا و برای آن راه حل ارائه کنیم لذا به سمت دفتر مدیر نمایشگاه رفتیم و در حالی که چند نفر از مردم نیز در دفتر مدیر حضور داشتند متوجه شدیم به خاطر همهمه و هجوم در قسمتی که خانم‌ها در صف ایستاده بودند لپ تاپ مسئول توزیع شکسته و وی که از ایجاد مشکلات بیشتر هراسیده بود توزیع را متوقف و محل نمایشگاه را ترک می‌کند.

سپس با او تماس گرفتیم و از وی خواستیم تحت هر شرایطی لپ تاپ دیگری تهیه کرده به نمایشگاه بازگردد بعد هم قرار شد با نصب داربست و ایجاد گیت، صف قسمت خانم‌ها مدیریت شود و چون برای امنیت و کنترل اوضاع «نیروی انتظامی خانم» در محل حضور نداشت، بنده ارائه توضیحات به مردم را به سرپرست صمت استان به عنوان دبیر اجرایی در بازار سپردم و برای هماهنگی با نیروی انتظامی و ادامه جلسه نیمه کاره مانده‌ام به استانداری بازگشتم.

ضمناً برنجی که در نمایشگاه توزیع می‌شد تنظیم بازار نبود. این برنج متعلق به بخش خصوصی بود که پس از ترخیص از گمرک و آنالیز قیمت، در شرایطی که وارد کننده می‌توانست در هر کجا از کشور آن را توزیع کند در مرکز استان توزیع شد.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.