سرویس ورزشی | کد خبر: 32128
تاریخ انتشار: 1397/12/21 - 09:44:55

تیم استقلال نوین خراسان شمالی به حمایت نیاز دارد؛

بومی و باغیرت ؛درآستانه صعود به لیگ دسته یک امیدهای کشور

وقتی صحبت از حمایت از تولید داخلی میشود همه ذهن ها به سمت پوشاک و خوراک غیره می رود ، اما حمایت که فقط اینها نیست ، حمایت میتواند از یک ارزش باشد ، حمایت از یک خدمت باشد ، و یا حمایت از یک عشق باشد! عشقی به نام فوتبال.
بومی و باغیرت ؛درآستانه صعود به لیگ دسته یک امیدهای کشور,
به همین بهانه سراغ تیم  فوتبال امید استان رفتیم که قرار است از امروز برای صعود به لیگ دسته یک امیدهای کشور با 4 تیم دیگر از استانهای خراسان رضوی، هرمزگان و آذربایجان شرقی به رقابت بپردازد.تیمی که نیاز به حمایت دارد و امیدوار به عملی شدن شعار "حمایت از کالای ایرانی" از طرف مسئولین و مردم استان است.
 
تیم استقلال نوین بجنورد میزبان مرحله نهایی برای صعود به لیگ دسته یک کشور است و امروز در اولین دیدار خود ساعت ۱۴ باعقاب تبریز بازی میکند.
 
شاید کمتر کسی بداند که این تیم از چه قدمت و چه سبقه ای برخوردار است .ما برای شما می گوییم.
تیم استقلال نوین کنونی در سال 1358 با اسم تیم راه آهن(ریل رود) توسط بزرگان فوتبال این استان همچون حسن خبازان، اصغر کاکائی، حمید کریمی و ... بنیانگذاری شد.سالها جوانان این شهر در این تیم توپ زدند و علی قادری بازیکن این تیم در یکی از عملیات دفاع مقدس به شهادت رسید و به احترام این بازیکن یکسال اسم تیم به "علی قادری" تغییر یافت و سپس با نام استقلال به رقابت ها ادامه داد. تیم استقلال سالها در لیگ خراسان بزرگ شرکت کرد و عناوین متعددی کسب کرد.تیمی ریشه دار و دوست داشتنی که همه به عشق و ارق این تیم حمایت های شایانی کردند .
بزرگانی چون دکتر انصاری مود و آقای گلچین که سالها سرپرستی این تیم را به عهده داشتند.و مربیانی بزرگی چون غلام هرگی و مسعود روغنی سکان این تیم را در دست داشتند.
طی سالها جانِ استقلال بارها و بارها به مو رسیده اما پاره نشده و دوباره احیا شده چرا که ریشه در خاک این استان دارد.
استقلال در سال 1389 به استقلال نوین تغییرنام داد تا فرصتی باشد برای همین بچه های دوست داشتنی که هم اکنون در این تیم توپ می زنند و همگان را امیدوار کرده اند به صعود.
 
تیم حسن سروری یکی از مربیان با دانش استان هم اکنون در مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته دو امیدهای کشور به سر میبرد و با قهرمانیِ احتمالی در این مرحله برای اولین بار استان را دارای نماینده در لیگ دسته یک امیدهای کشور خواهد کرد.
بازیکنان حسن سروری متولد 77 تا 81 هستند و به گفته سروری همه همدل و هم قسم برای صعود تلاش میکنند.
 
استقلال نوین درمرحله اول بین 6 تیم در شهر ساری موفق به صعود شد و هم اکنون در مرحله نهایی با تیم های شهرداری بندر عباس، شهر فوتبال مشهد و عقاب تبریز در استادیوم تختی بجنورد به رقابت خواهد پرداخت و امیدوار است با حمایت تماشاچیان پرشور هم استانی قهرمانی را در خانه جشن بگیرد.
قهرمانی که رخ دهد این تیم ریشه دار دوباره می شود عشقِ فوتبال دوستان استان ، میشود اعتبار استان که با سالها رنج و مشقت بدست آمده ، می شود تیمی دوست داشتنی که مردم پیگیر نتایجش باشند و با پیروزی‌هایش شاد شوند و با هر شکستش اشک بریزند ، جانِ کلام که تیمی بومی و باغیرت داریم و این افتخار استان است.
 
دیگر دیدارهای استقلال نوین فردا و جمعه پیگیری می شود که در بازی فردا استقلال با شهر فوتبال مشهد دیدار می کند و جمعه به مصاف شهرداری بندرعباس می رود. هر سه بازی استقلال نوین ساعت ۱۴ برگزار میشود.
 
انتهای خبر/وحیدی

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.