سرویس اجتماعی | کد خبر: 32136
تاریخ انتشار: 1397/12/22 - 10:06:21

شهر تکانی بجنورد در آستانه فرارسیدن نوروز

شهردار بجنورد گفت: در آستانه فرارسیدن نوروز طرح شهر تکانی نظافت گروهی شهر با همکاری شهرداری بجنورد، شورای اسلامی شهر، و شهروندان به‌ منظور پاک ‌سازی نظافت شهر اجرا می‌شود.
شهر تکانی بجنورد در آستانه  فرارسیدن نوروز,

روح ا... براتیان افزود: این سنت زیبا  پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه ساعت 10 صبح از میدان شهید آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت شبانه روزی  شهرداری در جهت آماده سازی شهر در آستانه فرارسیدن سال نو، افزود:  امسال قصد داریم فضایی متفاوت و ویژه از سالهای گذشته در استقبال از نوروز برای شهروندان و مسافران در سطح شهر ایجاد کنیم.

براتیان با بیان اینکه 25 المان نوروزی در شهر جانمای خواهد شد، خاطرنشان کرد: با طراحی ویژه پارک شهر به کلبه روستایی،  فرش گل،  تونل نوری، تونل گل، نصب المان های مختلف ازجمله  مرد بارانی و ... این پارک را به صورت ویژه به فضای نوروزی برای شهروندان و مسافرین عزیز تبدیل خواهیم کرد.

وی اظهارکرد: هرس درختان، رنگ‌آمیزی جداول، رفع سد معبر درمبادی ورودی شهر، نصب بنر و پرچم‌های ساتن، نورپردازی و بهسازی و تعمیر استخرها و تهیه امکانات بهداشتی در شهر ازجمله اقداماتی است که به گفته شهردار در آستانه سال نو اجرا می‌شود.

 شهردار همچنین از آغاز عملیات خط کشی ترافیکی ۲۵۰ کیلومتر معابر شهری بجنورد خبرداد و افزود: خط کشی خیابانهای شهر با خط کشی طولی  و عرضی  در قالب اکیپ های شبانه اجرایی با رنگ سرد در محور های اصلی در خیابانهای طالقانی، امام خمینی(ره) کمربندی مدرس و خیابانهای شریانی و حاشیه ای شهر از نیمه های شب تا ساعات اولیه صبح انجام  میشود.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.