سرویس سیاسی | کد خبر: 32147
تاریخ انتشار: 1397/12/25 - 09:37:14

رئیس جمهور بالاخره به استان می‌آید؟

استاندار خراسان شمالی از سفر رئیس جمهور به این استان طی سال آینده خبر داد و گفت: با گفتگوهایی که انجام شده است شاید این سفر در اردیبهشت‌ماه سال آینده انجام شود.
رئیس جمهور بالاخره به استان می‌آید؟,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ؛ شجاعی در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور برگزار شد، گفت: اگر سرمایه‌گذاران و مسئولان طرح‌های قابل افتتاحی برای اردیبهشت‌ماه دارند به معاون امور عمرانی استانداری تحویل دهند تا برای حمایت از آن‌ها به جمع‌بندی برسیم.

استاندار خراسان شمالی افزود: موضوع پروژه فاز دوم مجتمع پتروشیمی خراسان نیز به مراحل خوبی رسیده است.

شجاعی همچنین با اشاره به اینکه برای توسعه خراسان شمالی نگاه ویژه‌ای به خارج برای امر سرمایه‌گذاری دارم، بیان کرد: با سفیر صحبت‌هایی داشته‌ام اما هنوز مجال آن نشده که آن‌ها به این استان سفر داشته باشند.

وی ادامه داد: برای جذب سرمایه‌گذاران و معرفی مزیت و پتانسیل‌های خراسان شمالی حتماً سفرهایی به خارج از کشور نیز خواهیم داشت.

وی به بازار شب عید نیز اشاره کرد و افزود: فرمانداری و مسئولان موضوع تنظیم بازار شب عید را فراموش نکنند چراکه مردم مشکل دارند و اجازه ندهند که برخی از افراد مشکلات مردم را بیشتر کنند.

شجاعی ادامه داد: فردی که در شرایط حال حاضر رعایت شرایط مردم و نظام را نکند دلیلی ندارد که بخشیده شود و به هیچ عنوان نباید بخشیده شوند.

انتهای خبر/ حیدری


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.