سرویس اقتصادی | کد خبر: 32150
تاریخ انتشار: 1397/12/25 - 09:51:13

توزیع گوشت مرغ در خراسان شمالی روزانه 15 تن افزایش یافته است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: هم اکنون روزانه 60 تن گوشت مرغ در استان توزیع می‌شود که نیاز عادی این خطه تا هفته پیش 45 تن در روز بود.
توزیع گوشت مرغ در خراسان شمالی روزانه 15 تن افزایش یافته است,

عبدا... یوسفی در نشست کارگروه اقدام حل مشکلات تولید و توزیع مرغ با حضور مرغداران استان در شیروان بر رعایت قیمت مصوب مرغ و همراه بودن تمامی مدیران شهرستانی و همکاران بر تحقق سیاست‌های ابلاغی برای تثبیت قیمت تأکید کردند.

وی اظهار کرد: هرگونه تردد، حمل و نقل دام به خارج استان بدون مجوز دامپزشکی قاچاق محسوب شده و غیرقانونی است.

یوسفی در خصوص قیمت سبوس هم گفت: بر اساس مصوبات ابلاغی وزارت جهاد کشاورزی تمامی سبوس‌های استحصالی باید در سامانه جهاد کشاورزی ثبت و با قیمت مصوب کیلویی هشت هزار و 400 ریال در کارخانه توزیع شود.

فرماندار شیروان هم در این نشست گفت: مشکلاتی که برای توزیع مرغ در چند روز اخیر ایجاد شده بود ناشی از اختلاف نظر در قیمت گذاری و جو روانی و مراجعه هم‌زمان مردم برای خرید مازاد بر نیاز خانوارها بود که با ورود استاندار و مذاکره با تولیدکنندگان در حال برطرف شدن است.

امین رضا مرآتی افزود: ما به عنوان مسئول، باید از منافع مصرف کننده و تولید کننده همزمان حمایت کنیم و همه افراد اعم از تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، مردم و دستگاه‌های اجرایی در شهرستان و استان باید با هم همکاری کنند تا مشکلات حل شود.

انتهای خبر/ایرنا


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.