سرویس اقتصادی | کد خبر: 32155
تاریخ انتشار: 1397/12/25 - 10:05:33

به نام اول

مبانی اختلاس 2!

چشم دوستان طرفدار فمینیسم روشن و منور... محضر محبت ظهور این دوستان شادباش و تهنیت که فضای اقتصادی یا به عبارت قشنگ‌تر فضای اختلاسی کشور از حالت یک قطبی و مردانه در حال دو قطبی شدن است و زنان نیز در حال نشان دادن توانمندی‌های اختلاسی خود هستند. البته اینکه برخی امورات در حال زنانه شدن هستند فی‌نفسه چیز بدی نیست و باری از دوش آقایان برداشته می‌شود و ممکن است دوستان حوزه ادبیات کودک هم زین پس به جای واژه مجعول و مرد ستیزانه «آقا دزده» از واژه نوظهور و منفور «خانم دزده» هم استفاده کنند و اتفاقاً به کسی هم برنخورد. حقیقتاً جای این افراد با این همه توانمندی در برنامه عصر جدید استاد علیخانی خالی است. جا دارد این بانوی خسارت که یک تنه روی تمام اختلاس گران را سفید کرده و تن ویکتور لوستیک بزرگ‌ترین کلاهبردار تاریخ را در گور لرزانده است، توضیح بدهد چگونه این حجم عظیم پول را جابجا کرده یا به عبارت درست‌تر هاپولی کرده است و هیچکس هم متوجه نشد؟! شما عنایت داشته باشید خلق ا... برای جابجایی پول در روز حداکثر 3 میلیون تومان می‌توانند کارت به کارت کنند حالا شما حساب بفرمائید برای جابجایی 6/6 میلیارد یورو (یا هر مبلغی که دوستان به صحت آن اعتقاد دارند) چند سال نوری لازم است؟!

نور به قبر فردوسی طوسی ببارد که در بیتی افسونگرانه فرمود: زنان را همین بس بود یک هنر / نشینند و زایند شیران نر!

استاد مردا که تو بودی ... اما استاد برخیز و ببین که در این دوره زمانه زنان علاوه بر هنر زاد و ولد شیر نر، خانه داری، رفت و روب، پخت و پز، تربیت فرزندان، قالی بافی، منجوق دوزی، کمک به اقتصاد خانواده و ... قادرند اقتصاد مملکت را نیز یک تنه خانه تکانی کنند و دانشمندان علوم اقتصادی را مجبور کنند در زیرشاخه‌های اقتصادی دروس دانشگاهی نظریات جدید علمی نظیر مبانی اختلاس یک و دو را هم تدریس کنند و این مقوله را در دانشگاه‌ها آچارکشی کنند!

فقط این نکته پیش خودمان بماند اگر کسی بخواهد از یک مغازه بقالی که از قضا دوربین مداربسته ندارد، در یک محله خلوت قرار دارد و فروشنده‌اش نیز یک پیرمرد کم زور است که تا سر چهار راه هم نمی‌تواند بدود، دزدی کند باید یک همدست چغر و بد بدن داشته باشد که دستکم در مواقع خطر سوت بزند یا موتور را جلوی مغازه روشن نگه دارد تا آقا دزده با هزار ترس و دلهره به کارش برسد و چندرغاز پول از دخل چوبی بقالی بردارد. حالا این بابا روز روشن چطور تنهایی این مبلغ درشت را هاپولی کرده و بار سفر بسته است وا... و اعلم...

انتهای خبر/وحید حاج سعیدی

 

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.