سرویس اجتماعی | کد خبر: 32173
تاریخ انتشار: 1397/12/27 - 10:00:18

چرا راه و شهرسازی مکان دپوی زباله‌های شهر بجنورد را واگذار نمی‌کند؟

شهردار بجنورد گفت: با گذشت ۱۰ ماه از تصویب محل جدید دپوی زباله‌ها اما همچنان راه و شهرسازی با واگذاری این مکان موافقت نمی‌کند.
چرا راه و شهرسازی مکان دپوی زباله‌های شهر بجنورد را واگذار نمی‌کند؟,

روح ا... براتیان به تسنیم اظهار کرد: در حال حاضر دو محل دریافت زباله در سطح شهر موجود است که یک مورد محل دفن زباله و دیگری ایستگاه میانی است.

وی در خصوص ایستگاه میانی افزود: این محل به منظور تخلیه زباله‌ها و حمل آن‌ها توسط ماشین‌های سنگین به محل دفن در نظر گرفته شده است.

براتیان با بیان اینکه محل ایستگاه میانی زباله در سی و دومتری گلستان شهر است، تصریح کرد: محل فعلی زباله‌ها مشکلات زیادی را برای اهالی گلستان شهر و روستاهای اطراف به وجود آورده است.

شهردار بجنورد تاکید کرد: با گذشت 10 ماه از جانمایی، تصویب و صورت‌جلسه شدن محل نهایی، اداره راه و شهرسازی با واگذاری زمین مخالفت کرده است.

وی از عاری بودن محل جدید از هرگونه مشکل زیست محیطی خبر داد و افزود: نماینده محیط زیست، استانداری و حتی خود راه و شهرسازی نیز محل جدید را تائید کرده‌اند٬ اما همچنان در مرحله تائید نهایی راه و شهرسازی مانده است.

براتیان با اشاره به اینکه محل جدید در جاده کشتارگاه قدیم است٬ تاکید کرد: اگر این محل واگذار شود ظرف 24 ساعت زباله‌ها از محل کنونی خود تغییر و به محل جدید منتقل می‌شود.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.