سرویس اجتماعی | کد خبر: 32178
تاریخ انتشار: 1397/12/27 - 11:09:23

زورمسئولین و بازار به خرید بیش از نیاز روزانه ی مردم نرسید؛

مرغ دو نرخی شد!

مرغ دو نرخی شد!,

مسئولان ذی‌صلاح 19 اسفندماه مردم را با خبرهای دلگرم‌کننده خوشحال کرده و نوید کاهش قیمت مرغ را دادند. در روزهای ابتدایی صفوف بسیاری در جلوی در واحدهای فروش تشکیل و شهرستان‌های استان علی‌رغم دریافت بیش حد از نیاز، مرغ‌هایشان تا ساعت 9 صبح تمام شده و دیگر کسی تا فردا رنگ مرغ نمی‌دید.

پس‌ازآن دیدند که شرایط دشوار گشته و اعتراضات اوج گرفته چراکه تصمیم داشتند بخشی از کاهش قیمت را با کاهش سود فروشندگان جبران کنند.

پس‌ازآن جلسه دیگری ترتیب دادند و ترجیح دادند به‌جای آنکه سر حرفشان بایستند، قیمت مرغ را افزایش دهند. پس‌ازآن جلسه قیمت مرغ از 11500 به 12850 تومان رسیده است. بااین‌حال بازهم صفوف طولانی ادامه دارد.

هم‌اکنون نیز مرغ با قیمت آزاد 15200 تومانی نیز در دسترس مردم است و اگر پس از صف ایستادن چیزی به شما نرسید می‌توانید مرغ را از بازار آزاد تهیه کنید.

دلیل مشکلات موجود تنها مسئولان نیستند و مردم نیز با هجوم غیرعادی برای خرید مرغ سبب ایجاد این مشکلات شده‌اند. باوجوداینکه مسئولان گفته‌اند که مرغ به‌اندازه کافی در دسترس همگان قرار می‌گیرد اما مردم به دلایل مختلفی به صحبت‌های مسئولان توجه نمی‌کنند و از ترس اینکه مبادا فردا مرغ 12850 تومانی وجود نداشته باشد، به هرج‌ومرج به وجود آمده کمک می‌کنند. از ماست که بر ماست.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.