نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 6995
تاریخ انتشار: 1394/12/19 - 10:08:43

تدوین منشور احترام به مسافران برای نخستین بار در خراسان شمالی

منشور احترام به مسافران برای نخستین بار در کشور در خراسان شمالی تدوین می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه:تهیه این منشور در جلسه روز گذشته ستاد کمیته اطلاع رسانی ستاد اجرایی خدمات سفر استان توسط مدیرکل روابط عمومی استانداری پیشنهاد شد که قرار است اداره کل میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری استان با همکاری دستگاه‌های 10 گانه ستاد اجرایی خدمات سفر تدوین و تهیه شود.
دبیر کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات و امور فرهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر استان دراین‌باره گفت: این نخستین بار است که چنین منشوری در استان در حمایت از گردشگران و مسافرانی که به استان می‌آیند تهیه می‌شود.
محسن عباسی در بخش دیگر سخنان خود تاکید کرد: تلاش شده تا از نمادهای استانی نظیر کشتی با چوخه، اسب اصیل ترکمن و دیگر نمادها در المان‌های نوروزی نقاط مختلف استان استفاده شود.
وی افزود: هرساله شکایات بسیاری نیز از نواقص نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی بین‌راهی به ما می‌رسد که امسال به آن‌ها توجه کرده‌ایم.
** کتابچه راهنمای مسافر
دبیر کمیته اطلاع رسانی ستاد اجرایی خدمات سفر استان خاطرنشان کرد: با هدف تجمیع نیازمندی‌های مردم در یک کتابچه و جلوگیری از موازی کاری، کتابچه‌های راهنمای مسافر تهیه می‌شود که در آن مکان‌های اسکان، بیمارستان‌ها، مراکز اورژانس، نقشه شهرها و کروکی‌ها، داروخانه‌ها، مراکز گردشگری و مکان‌های مورد نیاز آن‌ها در این کتابچه‌ها موجود خواهد بود.
** دعوت رسمی بزرگان استان از مردم
ولی قلیچی مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی نیز در این جلسه پیشنهاد داد بزرگان و مسئولان استانی در بیانیه‌هایی مردم سراسر کشور را برای سفر به استان خراسان شمالی دعوت کنند و این بیانه‌ها را از طریق رسانه‌ها به دست مردم سراسر کشور برسانند.
 

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.