سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 7036
تاریخ انتشار: 1394/12/20 - 09:49:52

4 شهید دفاع مقدس خراسان شمالی را عطرآگین می کنند

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان شمالی گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) چهار شهید گمنام در استان تشییع می شوند.
4 شهید دفاع مقدس خراسان شمالی را عطرآگین می کنند,
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه: سرهنگ احیامحمد امیری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بقایای پیکر پاک دو تن از این شهیدان گمنام در حصارگرمخان به خاک سپرده می شود و خاک بوستان شهدای گمنام شهر پیش قلعه نیز میهمان دو تن دیگر از این شهیدان خواهد بود. 
وی گفت: یکی شهدایی که قرار است در بوستان شهر حصارگرمخان آرام گیرند، نوجوان 17 ساله ای است که در عملیات خیبر در جزیره مجنون شهید شده است و دیگری نیز جوان 25 ساله ای است که در عملیات محرم در منطقه شرهانی تفحص شده است. 
امیری تصریح کرد: یکی از شهیدان که قرار است در بوستان شهدای گمنام پیش قلعه به خاک سپرده شوند، نوجوان 18 ساله است که در عملیات خیبر در جزیره مجنون به شهادت رسیده و دیگری جوان 26 ساله است که درعملیات والفجر مقدماتی در منطقه فکه به شهادت نائل آمده است.
وی خاطرنشان کرد: بقایای پیکر این شهیدان گمنام تازه تفحص شده، روز شنبه پس از ورود به استان و استقبال مردم فاروج و شیروان، عصر روز شنبه وارد بجنورد می شود و از میدان آزادگان تا مسجد انقلاب بر دستان مردم تشییع می شود. 
امیری افزود: آیین وداع با این شهیدان و مراسم عزاداری شب شهادت حضرت زهرا در مسجد انقلاب برگزار می شود و  روز یک شنبه بر دستان مردم بجنورد از مسجد انقلاب تا میدان کارگر مشایعت می شود. 
 

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.