سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 7037
تاریخ انتشار: 1394/12/20 - 09:55:33

همایش همیاران پلیس خراسان شمالی برگزار شد

طی روز گذشته همایش آماده‌باش نوروزی همیاران پلیس خراسان شمالی در مدرسه هیئت‌امنایی کوشا برگزار شد.
همایش همیاران پلیس خراسان شمالی برگزار شد,
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه: فرمانده راهنمایی و رانندگی شهرستان بجنورد در این همایش هدف طرح آماده‌باش نوروزی همیاران پلیس را پیشگیری از وقوع تخلفات رانندگی توسط والدین اعلام کرد.
سرگرد هادی پرویزیان همیاران پلیس را یکی از طرح‌های موفق کشور اعلام کرد و اظهار داشت: همیاران پلیس به‌عنوان بازوی نیروی انتظامی در میان خانواده‌ها محسوب می‌شوند.
فرمانده راهنمایی و رانندگی شهرستان بجنورد تصریح کرد: از زمان اجرای این طرح همیاران در صورت مشاهده تخلفات رانندگی از والدین خود به آنان تذکر می‌دهند و این موضوع نقش مهمی را در رعایت قوانین و مقررات اجتماعی و انتظامی ایفا می‌کند.
وی آموزش همیاران پلیس را از برنامه‌های نیروی انتظامی دانست و گفت: آموزش همگانی دانش آموزان و همیاران پلیس می‌تواند در کاهش تخلفات و تصادفات موجود بسیار مؤثر باشد و از والدین و مسئولان آموزش‌وپرورش خواستار تداوم این طرح راداریم تا رویکرد مثبتی در کاهش تخلفات و تصادفات داشته باشد.
پرویزیان تصریح کرد: همیاران پلیس وظیفه‌دارند تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد تخلف را به فرد متخلف گوشزد کنند.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: بستن کمربند ایمنی، صحبت نکردن با تلفن همراه، پرهیز از خوردن و آشامیدن، رعایت سرعت و سبقت مجاز، صحبت نکردن با دیگران ازجمله مواردی است که همیاران پلیس باید با قوانین و مقررات آن آشنا شوند تا به متخلفان گوشزد کنند.

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.