نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 7038
تاریخ انتشار: 1394/12/20 - 09:58:10

درخشش شطرنج‌بازان خراسان شمالی در رقابتی کشوری

امسال دومین سال است که شطرنج‌بازان استان توانستند با کسب عنوان جایگاه خراسان شمالی را باری دیگر تثبیت کنند.
درخشش شطرنج‌بازان خراسان شمالی در رقابتی کشوری,
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه محمد نظری نونهال زیر 8 سال خراسان شمالی پس از رقابتی حساس در بین 168 شطرنج‌باز برای دومین سال پیاپی در سکوی دوم کشور ایستاد و گردن‌آویز نقره را به خود اختصاص داد.
رئیس هیئت شطرنج خراسان شمالی با بیان اینکه محمد نظری نایب‌قهرمان شده در این رقابت‌ها و پس از نماینده فارس قرار گرفته است گفت: عرفان احمدی دیگر نماینده خراسان شمالی نیز در رده سنی زیر 8 سال در جایگاه هشتم قرار گرفت، همچنین آرتین باغدار در همین رده سنی به مقام ششم بسنده کرد.
نقی هجرتی اظهار داشت: فرهان حسنی دیگر نماینده استان در رده سنی زیر 6 سال به مقام سوم مسابقات کشوری گیلان رسید و صاحب گردن‌آویز برنز شد، همچنین نمایندگان استان در مسابقات کشوری به میزبانی مشهد مقدس نیز صاحب یک مقام ششم و یک مقام چهارمی شدند که محمد مهدی هجرتی در رده سنی زیر 16 سال ششم شد و مهدی بینایی در رده سنی زیر 14 سال در جایگاه چهارم ایستاد.
هجرتی افزود: در مسابقات بانوان به میزبانی قزوین نیز حنانه عزیزی در رده سنی زیر 14 سال در جایگاه 26 جدول و ریحانه آل نبی در مسابقات زیر 8 سال به میزبانی قائم‌شهر در جایگاه 8 جدول قرار گرفت.
 

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.