نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس خراسان رضوی | کد خبر: 7113
تاریخ انتشار: 1394/12/22 - 16:28:35

تولیت جدید آستان قدس رضوی معارفه شد

مراسم معرفی تولیت جدید آستان قدس رضوی با حضور رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه، رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در این مراسم با قدردانی از تلاشهای مرحوم آیت الله واعظ طبسی تولیت فقید آستان قدس رضوی گفت: در پیشانی تشکیلات آستان قدس رضوی نام آیت الله طبسی تا قرون آینده ثبت و ضبط است.

حجت الاسلام والسلمین محمدی گلپایگانی با اشاره به درایت رهبر معظم  انقلاب در معرفی جایگزین مرحوم طبسی در آستان قدس رضوی از مدیران و کارکنان این آستان مقدس خواست بهتر از گذشته در خدمت زائران و اجرای برنامه های تولیت جدید آستان قدس رضوی تلاش کنند.

او با  تاکید بر بخشی از حکم انتصاب حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تصریح کرد : هر چه می توانید در خدمت رسانی به مردم مستمند و زائران و مجاوران نیازمند تلاش کنید.

حجت الاسلام والسلمین محمدی گلپایگانی همچنین از همه مسئولان ملی و استانی خواست در انجام وظایف، یاری کننده تولیت جدید آستتان قدس رضوی باشند.

آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد در این مراسم با اشاره به سوابق مدیریتی موفق حجت الاسلام والمسلمین رئیسی اخلاص و توان بالای مدیریتی وی را رمز موفقیت تولیت جدید آستان قدس رضوی اعلام کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تولیت جدید آستان قدس رضوی هم با قدردانی از عنایت رهبر معظم انقلاب در انتصاب وی به عنوان تولیت این آستان مقدس گفت:باید تلاش شود تا آستان قدس رضوی به نقطه ای برتر از مکان فعلی دست یابد.

او در موضوع توجه به محرومان هم گفت : تلاش می شود در مدیریت جدید در قالب معاونت امداد مستضعفان به زائران و مجاوران محروم بیشتر خدمت رسانی شود.

تولیت جدید آستان قدس رضوی افزود: بخشی از توان آستان قدس رضوی به سمتی هدایت شود که استان خراسان رضوی و مشهد مقدس با توجه به حضور حضرت رضا (ع) با توسعه فعالیتهای علمی و آموزشی به مرجعیت علمی جهان اسلام تبدیل شود.

او همچنین از استاندار فرمانداران و مسئولان کشوری خواست نگاهشان در کنار آستان قدس رضوی تسهیل حال زائران از انتقال آنها به مشهد گرفته تا برگشت زائران به مقاصدشان باشد.

در این مراسم همچنین  حجت الاسلام والسلمین محمدی گلپایگانی مسئول دفتر مقام معظم رهبری حکم انتصاب آیت الله علم الهدی را به عنوان نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی قرائت کرد.

پس از این مراسم نماز ظهر و عصر به امامت آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اقامه شد.

انتهای پیام / تابناک
 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.