سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 7135
تاریخ انتشار: 1394/12/24 - 09:23:34

شناسایی 83 نقطه حادثه‌خیز در محورهای استان

مدیر راهداری راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: اکنون 83 نقطه حادثه‌خیز در محورهای استان شناسایی شده است.
شناسایی 83 نقطه حادثه‌خیز در محورهای استان,
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه: محمد مشتری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: امسال 13 میلیارد تومان اعتبار برای حذف نقاط حادثه‌خیز در محورهای استان ابلاغ شده که تاکنون حدود 40 درصد از این رقم تخصیص داده شده است. 
اعتبار نگهداری راه‌های خراسان شمالی ناچیز است
مدیر راهداری راه و شهرسازی خراسان شمالی در بخش دیگر سخنان خود گفت: اعتبار اختصاص یافته به نگهداری راه‌های استان ناچیز و اندک است. 
مشتری اظهار داشت: در وضعیت مناسب باید معادل پنج تا هفت درصد هزینه‌های ساخت راه، اعتبار و بودجه برای نگهداری از آن منظور شود اما اکنون این رقم یک تا دو درصد است.
وی خاطرنشان کرد:  امسال برای روکش آسفالت جاده‌های استان بیش از 35 میلیارد تومان اعتبار ملی اختصاص یافت که از این رقم حدود 40 درصد تخصیص پیدا کرده است. 
مدیر راهداری راه و شهرسازی خراسان شمالی افزود: امسال برای مرمت و تعمیر ابنیه فنی نیز یک میلیارد و 270 میلیون تومان اعتبار ملی دیده شده است که این رقم نیز با نیازها فاصله دارد. 
وی با بیان اینکه امسال برای تامین ایمنی محورهای شریانی استان 6 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار ملی منظور شده است گفت: هفت میلیارد تومان اعتبار استانی نیز برای نگهداری راه‌های استان دیده شده است.
 

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.