نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس خراسان رضوی | کد خبر: 7497
تاریخ انتشار: 1395/01/15 - 15:05:01

عضو هیئت علمی گروه کامپیوتر دانشگاه بین المللی امام رضا(ع):

دانشگاه امام رضا(ع) ظرفیت لازم برای تبدیل به دانشگاه برتر جهان اسلام را دارد

عضو هیئت علمی گروه کامپیوتر دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) تاکید کرد: اعتقاد دارم کسی که در مکانی تحت عنوان دانشگاه امام رضا(ع) و منتسب به نام این امام همام مشغول به فعالیت است، باید تمام تلاش خود را در راستای بهترین خدمات ارائه دهد.
دانشگاه امام رضا(ع) ظرفیت لازم برای تبدیل به دانشگاه برتر جهان اسلام را دارد,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه ،مرتضی نیکوقدم افزود: خدمت در آستان قدس رضوی را مقدس می دانم و با وجود اینکه گزینه های بسیاری داشتم، اما خدمت در آستان قدس رضوی نخستین اولویتم بود.

وی که تاکنون بیش از 10 مقاله ISI در مجلات معتبر بین المللی را در کارنامه خود دارد، گفت: در حال حاضر با سمت عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع(مشغول به فعالیت هستم و طی دو سال 5 مقاله ISI را به جامعه علمی ارائه داده ام.

این استاد برتر پژوهشی که در میان دانشگاه های غیر انتفاعی ناحیه 4 رتبه برتر را به خود اختصاص داده است، به دلایل موفقیت خود و کسب این افتخارات اشاره کرد و افزود: باید همواره سعی کنیم که کارها را به درستی و بهترین شکل انجام دهیم و شایسته ترین خدمت را در مکان مقدسی که حضور داریم، ارائه دهیم.


وی به جایگاه این دانشگاه در اعتلای رشد و توانمندی پژوهش های صورت گرفته اشاره و تصریح کرد: دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) علاوه بر رویکردهای تشویقی که از سوی معاونت پژوهشی این دانشگاه صورت می گیرد، امکان دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی را نیز فراهم آورده است.


نیکوقدم در ادامه عنوان کرد: حضور در آزمایشگاه تحقیقاتی رمزنگاری و امنیت اطلاعات و دانشجوهای توانمندی که در این دانشگاه تحصیل می کنند، با هدف برقراری تعاملات با اساتید دانشگاه که محصول آن ارائه یک کار ارزشمند است، را می توان از دیگر فعالیت های این دانشگاه در زمینه رشد و توانمندی پژوهش دانست.


عضو هیئت علمی گروه کامپیوتر دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) تصریح کرد: دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، تمام توان و توجه خود را می گذارد تا نه تنها بین دانشگاه‌های کشور و منطقه، بلکه در دانشگاه‌های جهان اسلام حرف هایی برای گفتن داشته باشد.


وی به برنامه های آینده این دانشگاه اشاره و اضافه کرد: انتخاب و جذب بهترین اساتید و تصویب پژوهانه یا «گرنت» که در واقع کمکی است به اساتید در کارها و فعالیت های تحقیقاتی، از جمله برنامه های آینده این دانشگاه است. حذف دریافت شهریه از دانشجویان که تا حدی محقق شده است می‌تواند منجر به جذب دانشجویان مستعد تر شود که نتیجه آن انجام تحقیقات موثر تر و نتایج درخشان تر خواهد بود.


نیکوقدم، تاسیس آزمایشگاه های تحقیقاتی توسط معاونت پژوهشی و راه اندازی دانشکده فناوری‌های نوین که در راستای ارتقای پژوهش ها و تحقیقات در زمینه های مختلف و تکنولوژی های جدید تاسیس می شود را از برنامه های آینده دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) دانست.
 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.